به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ ساعت ۱۵:۴۶
کد مطلب : ۳۹۰۳۳۳
با ارزشی بالغ بر یک و نیم میلیون دلار

گرانترین ساعت جهان بر دست رونالدو!

گرانترین ساعت جهان بر دست رونالدو!
گروه ورزشی: کریستیانو رونالدو پردرآمدترین ورزشکار جهان است، بنابراین منطقی است که او صاحب گران ترین ساعت رولکس جهان شود. فوق ستاره پرتغالی با امضای قرارداد با النصر در اوایل فصل، در صدر جدول پولدارترین ورزشکاران قرار گرفت و پس از ترک منچستریونایتد، اعتبار ورزشی خود را با یک دستمزد هنگفت عوض کرد.
همه چیز برای او تا کنون بسیار خوب پیش رفته است. او در آخر هفته هت تریک کرد و سپس توانست در عربستان هم بوکس بازی کند و هم یک دوئل جذاب را از نزدیک تماشا کند. او بیننده نبرد سخت میان تامی فیوری و جیک پل بود که در این کشور آسیایی برگزار شد.
حضور رونالدو در این مسابقه بوکس، توجهات را به خود جلب کرد. برخی متوجه اکسسوری گران قیمتی که کاپیتان 38 ساله تیم ملی پرتغال هنگام تماشای مسابقه داشت، شدند. ساعتی 1.5 میلیون دلاری ساخته شده توسط فرانک مولر.
اما این تنها ساعت چشمگیر او نیست. به گزارش دیلی استار، ستاره سابق رئال مادرید صاحب گرانترین رولکس جهان با قیمت 371 هزار پوند و پوشیده از الماس است.
1807538
رولکس GMT Master Ice که در سال 2019 توسط وی خریداری شد، از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است در حالی که قاب و بند آن از نزدیک به 30 قیراط الماس برش ماهرانه تشکیل شده است.
الماس‌ها تقریباً هر اینچ از ساعت را می‌پوشانند، و احتمالاً با آن در اطراف محله معمولی خود راه نمی‌روید! ساعت‌ها تنها چیزی نیستند که ستاره سابق یوونتوس دوست دارد پول خود را خرج آنها کند. در اکتبر 2021، او 9.5 میلیون یورو را برای یک خودرو سوپراسپرت به نام بوگاتی سنتودیچی خرج کرد که تنها 10 نسخه از آن توسط بوگاتی ساخته شده است.