به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ ساعت ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۳۹۰۶۳۸

فراری بدون استفاده امباپه: او گواهینامه ندارد!

فراری بدون استفاده امباپه: او گواهینامه ندارد!
گروه ورزشی: فوتبالیست‌ها پس از رسیدن به شهرت و ثروت معمولا وسایل رفاهی خاص خودشان را فراهم می‌کنند و یکی از گزینه‌های محبوب بین آنها خرید ماشین‌های لوکس است. 
کیلیان امباپه هم از این قاعده مستثنی نیست و اخیرا یک ماشین فراری خریده است. این بازیکن فرانسوی بین خرید دو مدل مختلف از این ماشین مردد بود اما مجله جی کیو مدعی شده که او بالاخره فراری 488 پیستا را با قیمت 500 هزار یورو خریده است. 
اما جالب است بدانید که او با وجود این که ماشین‌های لوکس متعددی دارد اما هنوز گواهینامه نگرفته است، بنابراین نمی‌تواند پشت هیچ یک از ماشین‌هایش بنشیند. 
این مهاجم پاری سن ژرمن در مصاحبه‌ای گفت: «این یکی از عواقب موفقیت زودهنگام است. من کارهای ساده مانند گرفتن گواهینامه رانندگی را از دست می‌دهم. فکر می‌کنم همه گواهینامه دارند. داشتن آن برای افراد بسیاری اجباری است اما برای من اینطور نبوده است. این کار هرگز برای من اولویت نبود.»
1808068
امباپه حالا 24 ساله است و حتی پی اس جی هم به او پیشنهاد داده که هزینه حضورش در کلاس‌های آموزش رانندگی را پرداخت کند اما او معتقد است که چنین کاری ضروری نیست. او از زمان حضورش در پاریس راننده، آشپز و مستخدم دارد که به کارهایش رسیدگی می‌کنند. 
پیش از این گفته شده بود که او یک ماشین مرسدس بنز جی‎‌ال‌ای کوپه، یک آئودی آ6، یک مرسدس بنز کلاس وی و یک رنج روور دارد. او همچنین در بسیاری از تصاویری که در اینستاگرام منتشر کرده در حال بیرون آمدن از ماشین‌هایی مثل فولکس واگن یا تیگان است. 
با این حال، این برند آلمانی حامی مالی تیم ملی فرانسه است، بنابراین ماشین‌های آن به همین دلیل در اختیار بازیکنان این تیم قرار دارد.
برچسب ها: کیلیان امباپه