به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب : ۳۹۰۷۸۵

کریمی قدوسی چه کاره مملکت است؟

کریمی قدوسی چه کاره مملکت است؟
گروه سیاسی: در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه) مجلس و در جریان بررسی جزییات لایحه بودجه، سید غنی نظری نماینده خلخال در تذکری گفت: مسمومیت سریالی دانش آموزان به خلخال رسید و مردم ناراحت و عصبانی هستند.
در این هنگام محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی خواست که در مورد بودجه تذکر خود را بیان کند. در واکنش به این صحبت، نظری گفت: آقای قالیباف در شهرستان خلخال دانش آموزان به دلیل مسمومیت به بیمارستان رفته‌اند و بعد شما توقع دارید من درباره چه چیزی صحبت کنم؟ وظیفه من این است که بگویم که دستگاه‌ها موضوع را پیگیری کنند و از دستگاه‌های مسئول این را مطالبه کنم. از صبح مردم به من زنگ می‌زنند و می‌خواهند که موضوع را پیگیری کنم.
نظری دوباره گفت: دانش آموزان در خلخال مسموم شده‌اند و من باید اعلام کنم؛ گویا آقای کریمی قدوسی ناراحت می‌شوند پس من دیگر حرفی نمی‌زنم.
اشاره نظری به این موضوع بود که در زمان بیان تذکرش کریمی قدوسی بالای صندلی او ایستاده بود و در حال بیان صحبت‌ها و توضیحاتی به نظری بود.
قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به این صحبت‌های نظری گفت که پیگیری وظیفه ما است و در آن شکی نیست.
بعد از صحبت‌های نظری، محمودوند نماینده خرم‌آباد با فریاد گفت که کریمی قدوسی چه کاره است؟ سپس محمودوند در کنار صندلی نظری حاضر شد و همین باعث شد که تعداد دیگری از نمایندگان هم در کنار صندلی نظری حاضر شوند و مشغول گفت‌وگو شوند. محمودوند از نمایندگان می‌خواست که نسبت به موضوع مسمومیت اعتراض کرده و حرف بزنند؛ در همین حین موسی غضنفرآبادی نماینده بم از مکالمه نمایندگان با تلفن همراهش فیلم می‌گرفت.