به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب : ۳۹۱۱۵۶

خبر خوب برای استقلالی‌ها؛ستاره آبی‌ها برگشت

خبر خوب برای استقلالی‌ها؛ستاره آبی‌ها برگشت
گروه ورزشی: هافبک مصدوم استقلال بعد از یک وقفه بلندمدت از این هفته می‌تواند در ترکیب تیم ساپینتو در بازی‌های لیگ برتر به میدان برود. مصدومیت این بازیکن کاملا برطرف شده و تنها به خاطر چند هفته دور بودن از شرایط مسابقه به طور اختصاصی تمرین می کند تا از نظر بدنی به شرایط ایده‌آل نزدیک شود.

او در پایان بازی به گل‌گهر در مورد آخرین وضعیتش این طور گفت: مصدومیتم برطرف شده است. یک مقدار شرایط بدنی‌ام مشکل داشت و این هفته تمرین می‌کنیم و از بازی بعد حضور دارم.از آنجایی که این بازیکن چند هفته‌ای از شرایط مسابقه دور بوده به نظر می‌رسد، رفته رفته به ترکیب تیم اضافه خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود در بازی با فولاد اگر ریکاردو ساپینتو نیاز به تغییر در خط میانی داشته باشد، از مهدی مهدی‌پور استفاده خواهد کرد.

این بازیکن در جریان بازی با تراکتور در تهران آسیب دید. چند هفته بعد از این بازی مهیا می‌شد که دوباره در ترکیب تیم به میدان بیاید که با تشدید مصدومیتش در خارج از زمین فوتبال مواجه شد و این موضوع بازگشتش به ترکیب تیم را با تاخیر مواجه کرد.استقلال در بازی آینده باید یکشنبه آینده در استادیوم اختصاصی فولاد به مصاف این تیم برود.
برچسب ها: استقلال