به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب : ۳۹۱۳۶۱

سعید سحرخیزان: گل هایم را تقدیم مادرم می‌کنم

سعید سحرخیزان: گل هایم را تقدیم مادرم می‌کنم
گروه ورزشی: مهاجم گلزن تیم ملی جوانان ایران گفت: مستحق صعود بودیم و حالا می توانیم به جام جهانی هم برسیم.به گزارش ایلنا ، پیروزی سه بر یک تیم ملی جوانان ایران مقابل ویتنام باعث صعود این تیم به عنوان تیم نخست گروه B شد.

سعید سحرخیزان زننده یکی از گل های تیم ملی کشورمان در این دیدار درباره صعود به دور حذفی گفت: بازی خیلی سختی بود که خوشبختانه پیروز شدیم و توانستیم به مرحله حذفی صعود کنیم‌ ویتنام یکی از بهترین های جام ملت ها بود. دیدار سختی را بردیم و خوشحالم مردم ایران را شاد کردیم.

مهاجم تیم ملی زیر ۲۰ سال کشورمان در خصوص شادی مخصوص خود پس از گلزنی افزود: وقتی گل می زنم دوس دارم به مادرم زنگ بزنم و به او بگویم تمام گل هایم را به پاس زحماتی که برایم کشیدید تقدیم می کنم. به همین خاطر چنین شادی گلی دارم.

سحرخیزان درباره دیدار با عراق در مرحله حذفی تاکید کرد: بازی به بازی پیش می رویم. هدفمان ابتدا رسیدن به جام جهانی و سپس قهرمانی در جام ملت های آسیاست. عراق تنها حریف باقیمانده برای جهانی شدن است. لایق رفتن به این رقابت ها هستیم. دیگر این هدف دور از دسترسی نیست.

او در پایان خاطرنشان کرد: می دانیم دعای خیر مردم پشت سرمان است. امیدارم همچنان از ما چشم پوشی نکنند و باز هم انرژی مثبت بفرستند و دعا کنند بتوانیم بار دیگر دل آنها را شاد کنیم.شایان ذکر است تیم ملی فوتبال جوانان ایران شنبه هفته آینده مقابل عراق در ورزشگاه JAR تاشکند بازی می کند.
برچسب ها: سعید سحرخیزان