به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ساعت ۱۰:۵۲
کد مطلب : ۳۹۱۸۱۹

واکنش علنی کریم بنزما به مصاحبه دشان

واکنش علنی کریم بنزما به مصاحبه دشان
گروه ورزشی:کریم بنزما این بار به وضوح به اظهارات سرمربی تیم ملی فرانسه واکنش نشان داد.کریم بنزما که بعد از دریافت توپ طلا و بعد از سال ها به تیم ملی فرانسه دعوت شده بود، در آستانه جام جهانی دچار مصدومیت شد و با وجود اینکه گفته می شد می تواند از مرحله حذفی خروس ها را همراهی کند، اما به تشخیص دیدیه دشان کنار گذاشته شد.
 
 
سرمربی تیم ملی فرانسه در مصاحبه اخیر خود با لو پاریزین گفت: کریم مصدوم شده بود اما با وجود اینکه جام جهانی برای او اهمیت زیادی داشت، به من گفت "مرده است". تشخیص پزشک ما با مادرید یکی بود. او نمی توانست قبل از 10 دسامبر تمرینات را از سر بگیرد. شب بعد از مصدومیت، به کریم گفتم «عجله‌ای وجود ندارد» بازگشت خود با سرمربی تیمت سازماندهی کن.  صبح فردا وقتی بیدار شدم او رفته بود. این تصمیم اوست و من آن را درک می کنم و به آن احترام می گذارم.
 
حالا کریم بنزما که از بازی های ملی خداحافظی کرده در واکنش به این مصاحبه، طی یک استوری اینستاگرامی نوشت: چه جسارتی (دلقک).  او در یک استوری دیگر هم با انتشار یک ویدیو که یک فرد سیاهپوست از کلمات «دروغگو، تو بک دروغگویی و دروغ می گویی»، استفاده می کند، نوشت: دیدیه مقدس... شبت بخیر.
مرجع : طرفداری
برچسب ها: کریم بنزما