کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آنچلوتی: به سه امتیاز ال‌کلاسیکو نیاز مبرم داریم

20 اسفند 1401 ساعت 19:38


گروه ورزشی: رئال مادرید امشب با اینکه خیلی زود از اسپانیول عقب افتاد ولی شاگردان آنچلوتی موفق شدند به بازی برگردند و در نهایت حریف را 3-1 شکست بدهند تا به تلاش برای نزدیک شدن به بارسا در صدر جدول ادامه بدهند.
رئال در روزهای آینده دو بازی بزرگ و دشوار در پیش دارد. دیدار با بارسلونا که با توجه به کورس قهرمانی از اهمیت بیشتری برخوردار شده و دیدار با لیورپول در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا.
1831041
پیروزی بر اسپانیول
من خیلی خوشحالم به این خاطر که در شروع مسابقه خوب نبودیم. ولی بعد برگشتیم و بازی را کنترل کردیم. رویهم‌رفته مسابقه خوبی بود. به پیروزی نیاز داشتیم و پیروز شدیم. حالا باید به فکر بازی بعدی باشیم.
رئال می‌تواند در ال‌کلاسیکو بارسا را شکست بدهد؟
همه بازی‌ها دشوار است فارغ از اینکه حریف شما چه تیمی است. ما باید روی خودمان تمرکز داشته باشیم. ما به سه امتیاز آن مسابقه نیاز داریم. این بازی در شروع یک هفته مهم خواهد بود. هفته‌ای که هم در چمپیونزلیگ به میدان می‌رویم و هم در ال کلاسیکو. در حال حاضر در روند خوبی به سر می‌بریم. بازی روز چهارشنبه می‌تواند خیلی سخت بشود و باید خیلی مراقب باشیم.
عصبانیت کارلتو از کارت زرد وینیسیوس
متوجه نشدم چرا داور کارت داد ولی اشکالی ندارد. اصلا متوجه کارت زردهایی که وینی می‌گیرد نمی‌شوم. گاهی به خاطر اعتراض‌های او است ولی در این مسابقه رفتارش عالی بود و یک گل بی‌نظیر زد.


کد مطلب: 391947

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/391947/آنچلوتی-سه-امتیاز-ال-کلاسیکو-نیاز-مبرم-داریم

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir