به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۹:۱۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب : ۳۹۲۰۷۸

خانم‌های معتقد را به سراغ برهنه‌ها و هرزه‌ها بفرستید

خانم‌های معتقد را به سراغ برهنه‌ها و هرزه‌ها بفرستید
گروه سیاسی: روزنامه همشهری نوشت: مسئله حجاب مسئله اول ما نیست، اما قرار هم نیست اگر مسئله‌ای اولویت نداشت، مورد بی‌اعتنایی قرار گیرد. حجاب جزیی از دین است. حکم ضروری حق است. منطقا لازم است در کنار اقدامات فرهنگی و آموزشی،‌ سازوکار تذکر و نهی از منکر قانونی نیز طراحی شود.
یک راه پیشنهادی این است که ناجا خانم‌های معتقد، باانگیزه و با سعه‌صدر را در شهر مأمور کند تا تذکر دهند. به هیچ ون یا هیچ برخورد فیزیکی نیز نیاز نیست.
کافی است بانوان پلیس مجهز به دوربین باشند. هرجا برهنگی، هرزگی و کشف حجاب دیدند کافی است تذکر لسانی دهند. اگر اصلاح شد که اغلب می‌شود، هیچ و اگر اصلاح نشد، بعدا متخلف به دستگاه قضایی فراخوانده شود و بدوا تعهد شفاهی داده شده و در مرحله بعد کتبی و در نهایت جریمه شود.
حد و مرز تذکر را هم شورای‌عالی انقلاب فرهنگی تعیین کند که ناجا از برخوردهای سلیقه‌ای برحذر شود. خلاصه اکثریت مردم ما ایمانی‌اند و اهل دین، معنویت و اخلاق. هیچ جای دنیا آزادی عده‌ای حق تعرض به حقوق اکثریت ندارد؛ این هم استدلال حقوق بشری. استدلال دینی و قانونی‌اش بماند. لطفا آقایان مسئول به حکم مردم‌سالاری یا دمکراسی یا هرچه اسمش را می‌گذارند، قانون را اجرا و از خواست اکثریت صیانت کنند.

۱۴۰۱/۱۲/۲۱ ۱۴:۱۵
اقاجون چند خطش را خواندم . اصلا احتیاج به این نیست به دادسرا احضار شوند . کارت شناسایی انها باید دیده و شمار ملی انها یاداشت و بطور مستقیم و بطور خودکار جریمه نقدی از حساب بانکی انها کسر شود . از اولوش هم باید همین کار انجام میشود تا معرکه مهسا (423315)
مهندس مسلمان
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۱ ۱۷:۳۰
بیحجاب شرعا باید تازیانه زده شود (423343)
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۱ ۲۲:۲۰
درکجای شرع شلاق برای بی حجابی ذکر شده حتی در قانون مجازات اسلامی جریمه نقدی و یک ماه زندان پیش بینی شده که فابل تبدیل به جریمه نقدی است (423372)
۱۴۰۱/۱۲/۲۲ ۱۶:۲۴
به امید روزی که شر متحجران از سر این مردم کم شود (423445)
۱۴۰۱/۱۲/۲۱ ۱۷:۴۳
اگر اولویتها را درست کرده بودید این هم خودبخود درست میشد و اجبار کاری از پیش نمیبرد. حجاب تقریبا به صفر رسیده (423348)
مرضی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۱
چشما رو درویش کنید (423383)
dayani
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۲ ۱۰:۴۸
حجاب جزیی از دین است. حکم ضروری حق است.

مبنای فرمایشات شما همین یک جمله است که یکه به قاضی رفتن است. بسیاری از بزرگان دین آنچه در جمله بالا آمده است را قبول ندارند و شما که مرجع دینی هم نیستند نمی باید اینگونه حکم صادر کنید. (423405)