به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ ساعت ۱۹:۴۲
کد مطلب : ۳۹۲۳۱۵

یورش منچستریونایتد به سوی ستاره رئال

یورش منچستریونایتد به سوی ستاره رئال
گروه ورزشی: باشگاه منچستریونایتد قصد دارد یک هافبک بزرگ دیگر را از رئال مادرید بخرد. منچستریونایتد برای خرید ادواردو کاماوینگا، هافبک جوان و فرانسوی رئال مادرید پیشنهاد سنگینی را آماده کرده است. یونایتد در تلاش است سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد و سال آینده در این رقابت‌ها حضور داشته باشد. شیاطین سرخ در حال حاضر در رده سوم لیگ برتر انگلیس و همچنان در لیگ اروپا حضور دارند.
هیئت مدیره منچستریونایتد به دنبال تقویت خط میانی این تیم در فصل آینده است و به همین خاطر ادواردو کاماوینگا را مدنظر خود قرار داده است. یونایتد برای جذب این بازیکن فرانسوی ۱۳۰ میلیون یورو پیشنهاد داده است.
منچستریونایتد پس از خرید کاسمیرو از رئال مادرید به دنبال جذب یک هافبک دیگر از تیم قهرمان اروپا است. ادواردو کاماویگا نامی است که شیاطین سرخ برای تقویت خط میانی روی میز دارند. طبق گزارش روزنامه سان، یونایتد حاضر است ۱۳۰ میلیون یورو برای بازیکن فرانسوی بپردازد. بازیکن جوان فرانسوی پس از ورود به پایتخت اسپانیا از رن در ازای ۳۱ میلیون یورو دوران پرفراز و نشیبی داشته است. اگر تونی کروس و لوکا مودریچ در ترکیب باقی بمانند، رئال مادرید می‌تواند آماده فروش کاماوینگا باشد.
همچنین کیم مین جائه، مدافع میانی ناپولی نیز اصلی‌ترین هدف یونایتد برای خط دفاعی است. این مدافع یک بازیکن کلیدی در برنامه‌های اسپالتی است که دوران خوبی را در این تیم سپری می‌کند و قیمت درخواستی او حدود ۴۸ میلیون یورو اعلام شده است.
برچسب ها: رئال مادرید