به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب : ۳۹۲۳۹۵

زارع پور؛ وزیر «تحمیلی» است یا «ضعیف»

زارع پور؛ وزیر «تحمیلی» است یا «ضعیف»
گروه سیاسی: روزنامه آفتاب یزد با انتقاد از کاهش سرعت اینترنت نوشت: چگونه ممکن است رییس دولت بر افزایش سرعت اینترنت تاکید کند اما روز بعد سرعت اینترنت کاهش قابل ملاحظه‌ای یابد؟ یا وزیر، وزیر دولت نیست یا ضعیف است.
این شائبه وجود دارد که وزیر ارتباطات دولت سیزدهم قرابتی با رئیس دولت سیزدهم ندارد و مسیر خود را طی می‌کند. وگرنه چگونه است که هربار رئیس جمهور عطف به دغدغه‌های مردمی سخنی در باب افزایش سرعت اینترنت مطرح می‌کند دقیقا یک روز بعد سرعت اینترنت در کشور به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد.
این موضوع از دوحال خارج نیست:حالت نخست آن است که وزیر ارتباطات وزیری تحمیلی است و از همین رو بنا نیست منویات و دستورات ابراهیم رئیسی را عملی کند.او توسط عده‌ای خارج از دولت به کار گمارده شده است و از همان افراد هم دستور می‌گیرد و عملی می‌کند.حالت دوم هم برمی گردد به ضعف مفرط وزیر ارتباطات.خب چه حالت نخست باشد و چه حالت دوم و چه هر دو مشکل اصلی بازمی گردد به نفر نخست دولت.اگر وزیر تحمیلی است و از فرد و افراد دیگری دستور می‌گیرد نه رئیس جمهور که وا مصیبتا.اگر وزیر ناتوان است و رئیس جمهور عالم به این موضوع است که وا حیرتا.اگر هم هر دو حالت وجود دارد که وا اسفا!
برچسب ها: وزیر ارتباطات
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۲-۰۱-۲۳ ۱۳:۲۶ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


dayani
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۰۸:۴۸
گویا تعیین برخی از وزرا سهم دیگران است نه سهم رئیس جمهور. (423705)