به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ساعت ۰۹:۵۳
کد مطلب : ۳۹۲۵۳۴

مایکل.بی.جردن «کرید» را تلویزیونی می‌کند

مایکل.بی.جردن «کرید» را تلویزیونی می‌کند
گروه فرهنگی:با موفقیت خوب مالی و انتقادی «کرید ۳»، مایکل بی جردن به دنبال وسعت بخشیدن به دنیای ورزشی این فرنچایز بلاک باستر است.به گزارش صبا، جردن که گفته بود به‌زودی قسمت چهارم فیلم را می سازد، در فکر تلویزیونی کردن کرید است.
 
مدیران کمپانی مترو گلدوین مه یر تهیه کنندگان اصلی این مجموعه فیلم از تصمیم تازه جردن استقبال کرده اند.
مجموعه تلویزیونی کرید با همکاری شبکه آمازون وارد مرحله تولید می شود و فعلا در مراحل ابتدایی کار قرار دارد.
برای کار نگارش فیلمنامه این درام ورزشی تلویزیونی، کوین ویلموت انتخاب شده که در کارنامه اش چند فیلمنامه جنگی سیاه پوستانه دارد.

هم مدیران مترو گلدوین مه یر و هم جردن از ارائه اطلاعات بیشتر درباره مجموعه خودداری کرده‌اند. به این ترتیب، کسی نمی‌داند این مجموعه قرار است به کدام بخش ها و جنبه های زندگی و فعالیت ورزشی کاراکتر کرید بپردازد.
با این حال، فعلا مشخص است که این داستان حتما در ارتباط با زندگی این مشت زن جوان و جویای نام خواهد بود.
با آنکه هنوز معلوم نیست جردن بجز تهیه کنندگی مجموعه وظیفه کارگردانی آنرا هم به عهده می گیرد یا نه، پرسش های رسانه ها این است که خودش در آن بازی هم می کند یا نه.

در فرنچایز کرید، جردن در قالب کاراکتر آدونیس کرید بوکسور (پسر آپولو کرید افسانه ای مجموعه «راکی») ظاهر شده که به دنبال کسب عنوان قهرمانی مسابقات مشت زنی کشوری است.او در کنار بازی در قسمت شوم، وظیفه کارگردانی آنرا هم به عهده گرفت. منتقدان هنر کارگردانی او را تحسین کردند.

کرید ۳ هفته قبل با افتتاحیه بسیار خوب ۵۹ میلیون دلاری نمایش عمومی اش را آغاز کرد و طی شش روز نمایش عمومی به فروش جهانی بالای ۱۰۰ میلیون دلار دست پیدا کرده است.در داستان فیلم، جاناتان میجرز نقش دوست دوران کودکی کرید و رقیب امروزی ورزشی او را به عهده دارد.

اهل فن از کریدها به عنوان اسپین آفی بر مجموعه راکی اسم می برند. سیلوستر استالونه در دو قسمت قبلی کرید حضور داشت. او مدیر ورزشی و الهام بخش آدونیس کرید بود.تحلیل گران اقتصادی سینما می گویند غیبت او در قسمت سوم، تاثیر منفی بر وضعیت فروش آن در جدول گیشه نمایش نگذاشت.
برچسب ها: سینمای جهان