به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۸:۱۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب : ۳۹۲۵۶۷

خودمان با هزینه بیت‌المال در حال براندازی هستیم

خودمان با هزینه بیت‌المال در حال براندازی هستیم
گروه سیاسی: روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: همانطور که وقتی قیمت دلار بالا می‌رود، قیمت کالا‌ها و خدمات هم بالا می‌رود، طبعاً وقتی قیمت دلار پائین می‌آید قیمت کالا‌ها و خدمات هم باید پائین بیاید، ولی در کشور ما این قاعده اجرا نمی‌شود بطوری که قیمت‌ها هنگام بالا رفتن با دلار همراهی می‌کنند، ولی به هنگام پائین آمدن قیمت دلار با آن همراهی نمی‌کنند و رفیق نیمه‌راه می‌شوند و پائین نمی‌آیند!
مسئولان اقتصادی کشورمان با اینکه می‌دانند بالا رفتن و پائین آمدن قیمت دلار تابع چه فعل و انفعالاتی است، وقتی قیمت دلار پائین می‌آید آن را نتیجه مدیریت خود جا می‌زنند، اما به این سوال جواب نمی‌دهند که حالا که شما قدرت پائین آوردن قیمت دلار را دارید چرا برای کاهش قیمت کالا‌ها و خدمات به تناسب کاهش قیمت دلار از قدرت مدیریت خود استفاده نمی‌کنید؟مدیریت یک کشور را نباید به افراد ناتوان سپرد و اگر کسانی به هر دلیل به مسئولیت‌های مدیریتی گماشته شده باشند، ولی نتوانند از عهده وظایفی که برعهده آنان گذاشته شده برآیند، باید داوطلبانه کنار بروند و مدیریت را به افراد توانمند بسپارند. گرانی، تورم، فقر، بیکاری و عوارض اجتماعی این مشکلات اکنون نارضایتی مردم را به اوج رسانده است.
مشکل بزرگ‌تر اینست که دولتمردان نشان داده‌اند قدرت کنترل امور را ندارند و همه چیز در مورد معیشت مردم رها شده و خارج از مدیریت است. با ادامه این ناراضی‌تراشی کاملاً حرفه‌ای و برنامه‌ریزی شده، دیگر دشمنان خارجی نیازی به تلاش و هزینه کردن پول و تخصیص امکانات و نیرو برای براندازی نظام جمهوری اسلامی نخواهند داشت.
ما خودمان با هزینه بیت‌المال و با امکانات خود نظام با موثرترین شیوه در حال براندازی هستیم، مثل آن کسی که بر سر شاخ بود و بُن می‌برید!
برچسب ها: قیمت دلار
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۲-۰۱-۲۴ ۱۱:۴۵ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۳:۰۰
بانک مرکزی یعنی نمی تواند یه روز قیمت رو کنترل کند برند غاز بچراند ما که خبر داریم چه خبره حالا هی شما دروغ بگید وبنیان ارتباط مردم با حکومت را که اعتماد هست هر روز ضعیف تر کنید (423724)
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۴:۰۶
اینترنت رو قطع کنین
فک کنم جنسا پایین بیاد

دیگه بخاطر چین نمیشه
تنگه هرمز رو بست (423732)
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۴:۲۵
این مسئولین خود کاسبند واز گرانی سود می برند همانطور که دولت قیمت ارز را برای جبران کسربودجه دستکاری می کند. (423733)
مهدی
United Arab Emirates
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۷:۲۷
خدای مهملات هستید شما غرب گراها (423745)