به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۹:۳۴
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ساعت ۱۷:۳۳
کد مطلب : ۳۹۲۶۶۹

درخواست کیهان برای محدود کردن رسانه‌ها 

درخواست کیهان برای محدود کردن رسانه‌ها 
گروه سیاسی: روزنامه کیهان با انتقاد از بی توجهی مسئولان به آنچه که تحریف واقعیت‌ها نامیده است نوشت: ظاهرا برخی مسئولان هنوز به جمع‌بندی در این زمینه نرسیده‌اند!
این را می‌شود از توقیف یک روزنامه در یک روز بد و با یک استدلال بد و سپس رفع توقیف همان روزنامه با یک توجیه بدتر فهمید. این دسته از مسئولان در یک خطای شناختی تساهل با دروغ‌سازان و شایعه‌پردازان را در خوشبینانه‌ترین حالت مدیریت آن‌ها و در بدبینانه‌ترین حالت آزادی بیان قلمداد می‌کنند. این خطا چتری حمایتی برای کارخانه‌های تولید دروغ و شبکه توزیع‌شان ایجاد کرده است که در سایه آن آزادند هر بلایی بر سر حقیقت بیاورند.
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۲-۰۱-۲۴ ۱۷:۲۳ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۸:۳۰
یکی باید خودشو محدود کنه تا اینقدر اراجیف نگه (423748)
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۸:۳۳
هنوز باورش نیست که
گوشت از کیلویی400 گذشته

بیدار شو کیهان (423749)
صفورا
United States
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۹:۵۹
اگر قرار باشد روزى نامه اى محدود شود تنها کيهان خواهد بود (423755)
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۲۰:۰۵
از این جمله «توقیف یک روزنامه در یک روز بد و با یک استدلال بد» که درک مفاهیم آن برای خیلی ها مشکل است بگذریم؛ آنچه مسلم است به منظور تنویر افکار عمومی، فقط یک روزنامه با اخبار و تحلیل های دقیق و واقعی و درست و حسابی که تنها مصداق بی بدیل آن روزنامه کیهان می باشد برای تمام کشور کافی است و نیاز به هیچ روزنامه و رسانه دیگری نیست. (423759)
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۲۱:۰۴
همیشه رسانه ازاد مساوی باپیشرفت کشور ها بوده است (423760)