به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ساعت ۰۹:۱۵
کد مطلب : ۳۹۲۷۱۳

ادعای حیرت‌انگیز میرسلیم درباره پرویز پرستویی 

ادعای حیرت‌انگیز میرسلیم درباره پرویز پرستویی 
گروه سیاسی:  در هفته گذشته مصاحبه مصطفی میرسلیم با شبکه اینترنتی دانشگاه تهران بسیار مورد توجه قرار گرفت، در آخر‌های این مصاحبه یک ساعت و چهل و دو دقیقه‌ای اتفاقی دیگر رخ داده که می‌توان گفت هولناک است. مصطفی میرسلیم که از سال ۱۳۷۲ تا سال ۱۳۷۶ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است ادعا می‌کند که پرویز پرستویی را نمی‌شناسد! این در حالی است که در زمان وزارت او پرستویی در فیلم‌های مهمی همچون آژانس شیشه‌ای و لیلی با من است ایفای نقش کرده بود.
پرستویی در سال ۱۳۶۲ اولین فعالیت خود را در سینما با دیار عاشقان آغاز کرد و در همان ابتدا مورد تحسین قرار گرفته و موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد. وی در سال ۱۳۶۶ در فیلم شکار با خسرو شکیبایی هم بازی شد. بازی او در آدم‌برفی (۱۳۷۳) و لیلی با من است (۱۳۷۴) در نقش‌های متفاوت، باعث شهرت بیشتر وی شد و نیز برای ایفای نقش صادق مشکینی دیپلم افتخار جشنواره فجر را به دست آورد.
نقطه اوج پرستویی در سال ۱۳۷۶ برای بازی در فیلم آژانس شیشه‌ای در نقش حاج کاظم بود. وی برای بازی در این نقش سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم فجر و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم یوگسلاوی را در سال ۲۰۰۰ م. به دست آورد. پرویز پرستویی همچنین بازیگر سریال امام علی (ع) هم بود که ساختش در سال ۷۵ به پایان رسید.
برچسب ها: مصطفی میرسلیم
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۲-۰۱-۲۵ ۰۹:۱۳ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۰۹:۲۵
اینشون حتی پسر خودش رو هم نمی شناسه . الزایمر داره (423784)
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۱۱:۱۲
سخت نگیرید پیران دچار آلزایمر می شوند پدر خانم من به پسرش می گفت تو که هستی (423790)
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۱۲:۰۶
احتیاج به توضیح نیست ایشان با این جمله که نمیشناسم ذات درونی خودرا بیان می‌کند هم می‌شناسد وهم دروغ می‌گوید. (423796)
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۱۶:۳۳
چرا این پیر فرتوت رو هرروز
تیتر میکنید

تحملش سخته (423810)
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۱۷:۴۴
تیترش میکنن چون فسیل وخرفت شده واسه خندوندن ملت دم عیدی ملت از حال وروز گرونی دربیان ولحضه ای بخندن (423819)
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۱۹:۴۳
اقاجون . نظرات اقای وحید که چاپ شده اصلا نه توهین دارد نه افترا و اتهام . اقای میرسلیم هم نه شخص حقیقی نه حقوقی است وووو (423825)
maria
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۰۳:۰۰
البته ایشون اینستاگرام و فضای مجازی رو هم نمیشناسن!!! (423857)