به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ساعت ۱۷:۰۲
کد مطلب : ۳۹۲۷۷۶

سایه سنگین گرانی بر بازار لوازم خانگی

سایه سنگین گرانی بر بازار لوازم خانگی
گروه اقتصادی: روزنامه جوان نزدیک به سپاه از سایه سنگین انحصار و گرانی بر بازار لوازم خانگی و سکوت وزارت صمت انتقاد کرده و نوشته صنعت لوازم خانگی هم به حال و روز صنعت خودرو دچار شده است.
به گزارش جوان، آنچه مشهود است، بازار بلاتکلیف و انحصاری لوازم خانگی است که از تولیدکننده گرفته تا فروشنده، به صورت سلیقه‌ای و با بهانه‌های مختلف تغییرات قیمتی را بر محصولاتی که از نظر کیفیت تغییر خاصی در آن‌ها به وجود نیامده انجام می‌دهند. بیش از دو سال است که کارخانجات تولیدی فرمان قیمت و بازار را به دست گرفته‌اند. در اسفند ماه، در ایام رونق بازار برخی تولید‌کنندگان فروش محصولات‌شان را متوقف کردند تا با تشنه نگه داشتن بازار لوازم خانگی، راه افزایش قیمت را برای سال آینده هموار کنند. به عبارت دیگر انحصارگران لوازم خانگی هم به خودشان ضرر زدند و هم به مصرف‌کننده. به این ترتیب دولتمردان صنعت لوازم خانگی را با دست خودشان به حال و روز صنعت خودرو دچار کردند و همچنان به دنبال چاره و تدبیر جدید هستند. 
 
برچسب ها: لوازم خانگی
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۲-۰۱-۲۵ ۱۷:۰۰ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *