به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۴۴
 
۳
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ساعت ۲۰:۴۰
کد مطلب : ۳۹۲۷۹۱

کیهان: مردم پول دارند و بازار رونق دارد!

کیهان: مردم پول دارند و بازار رونق دارد!
گروه سیاسی: روزنامه کیهان مدعی شده بازار شب رونق‌ دارد و اگرچه «کاسبان» قیمت‌ها را بالا برده‌‌‌اند اما مردم همچنان خرید می‌کنند.
به گزارش کیهان، هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم بازار شب عید در سراسر کشور داغ‌تر می‌شود.بازار پوشاک از لباس و کیف و کفش گرفته تا پیراهن و جوراب و کمربند و... از همه بازارهای پایان سال داغ‌تر است. پوشیدن لباس نو در سال نو همچنان طرفدار دارد. با وجود آنکه بسیاری معتقدند قیمت‌های لباس در پایان سال بسیار بالاست و برخی کاسب‌ها قیمت‌ها را بالا برده اند، اما باز خریداران علاقه‌شان به این سبک خرید کم نمی‌شود. هرچند هر سال فروشندگان از کم‌شدن مشتری‌های خود می‌نالند؛ اما باز هم شواهد میدانی حکایت از رونق این بازار دارد.
در ادامه گزارش کیهان آمده است: شلوغی خیابان‌ها و ترافیک‌های سنگین پایان سال و مغازه‌های شلوغ و بازارهای پررفت و آمد شاهدی بر تکاپوی مردم برای آمادگی استقبال از بهار است. البته شلوغی‌های امسال بازار که برخلاف جو‌سازی و سیاه‌نمایی رسانه‌های زنجیره‌ای صورت گرفته است نشان می‌دهد باز هم دشمنان ملت ایران ناکام مانده‌اند. برخی از این رسانه‌ها طی روزهای اخیر تلاش کردند در گزارش‌های متعددی فضای بازار تهران را سوت و کور و بی‌رونق جلوه دهند در حالی که واقعیت بازار برخلاف این فضا‌سازی‌هاست و آنچه مردم به عینه می‌بینند ازدحام و تراکم مشتریان برای خرید از مغازه‌ها خصوصا فروشگاه‌های بازار تهران است.
 
 
برچسب ها: شب عید

محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۲۱:۰۳
مگه کیهانیان به عید نوروز هم اعتقاد دارند؟ (423830)
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۲۳:۰۹
نه، صرفا جهت اینکه بگه شرایط کشور خوبه داره اینجا از واژه و مناسبت نوروز سواستفاده میکنه (423847)
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۲۱:۴۹
راست میگه، تو بازارهای کیهانی ها همه چیز خوبه و رونق داره. اونها که از بازار ما بدبخت بیچاره ها خبر ندارند. خبر داشتند که انقدر مزخرفات نمی نوشتند. (423834)
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۲۳:۱۱
خبر دارند، خوب هم خبر دارن عزیز. اما انصاف و مروت و مردانگی نگارشِ صادقانه ی وضعیت را ندارند! (423848)
۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۲۲:۴۰
مثلی است معروف که می گوید : آدم خوابیده را می شود بیدارکرد اما آنکه خود را به خواب می‌زند هر گز بیدار نمی شود ، شگفتا که این جناب طرفدار عید وخرید عید شده است !!!!!! (423844)
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۰۷:۵۸
اگر مردم پول ندارند پس اینهمه هزینه جراحی زیبایی و انواع وسایل آرایشی و پول آرایشگاه. از کجا می اد (423862)
۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۱۴:۵۱
سیر از گرسنه خبر نداره آقای کیهان چند تا حقوق میگیری (423910)
۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۰۰:۳۹
البته دروغ هم نمی‌گوید!؟ شما اگر از راه غیر حلال ، دروغ ، رانت ، رشوه و غیرو ذالک کسب درآمد کنی که الی ماشاءالله کم هم نیست ، خوب چرا نتوانی خوب بخوری و خرید کنی !؟ کافیست سری به بنگاه های معاملات ملکی و خودرو ، فروشگاه های اینطوری ، بیمارستان های خصوصی و خیلی جاهای دیگه سر بزنی ببینی چطوری پول پارو می‌کنند!؟ این وسط فقط کارگر زحمتکش حلال خوره که جیبش رو خالی کردن !؟ (423996)