به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۴۴
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب : ۳۹۲۸۳۴

مردم با صبر و تقوا گرانی‌ها را تحمل کنند

مردم با صبر و تقوا گرانی‌ها را تحمل کنند
گروه سیاسی: امام جمعه موقت تهران  با بیان اینکه انگلیسی‌ها خاندان پهلوی را برای دین زدایی از جامعه ایرانی آورده بودند، تصریح کرد: شاه نیز در آخرین اقدام خود با تحریک هویدا می‌خواست در کشور ما اسلام را از رسمیت بیندازد و ضدیت خود را با دین نشان دهد، اما شهدا اجازه ندادند.
به گزارش فارس، سید احمد خاتمی با بیان اینکه اسلام در کشور ما برانداختنی نیست، اضافه کرد: شهیدان پرچم اسلام و قرآن را برافراشتند و این پرچم بر زمین نمی‌ماند.
وی ملت ایران را حافظ ارمغان شهدا دانست و تاکید کرد: به برکت خون شهدا شاخ آمریکا را شکستیم و به فضل الهی روز به روز شاهد سقوط بیشتر این نظام استکباری خواهیم بود و توطئه‌های آنان را خنثی خواهیم کرد.
خاتمی با اشاره به طراحی ۲۰۰ توطئه برای سرنگونی نظام اسلامی توسط پژوهشکده‌های آمریکایی، تاکید کرد: تنها یک توطئه باقی مانده و آن گرانی‌های افسارگسیخته است؛ در واقع گرانی‌ها جنگ اقتصادی با آمریکاست؛ البته سوءمدیریت‌ها را تبرئه نمی‌کنیم، اما شاهد صحنه‌گردانی آمریکا هستیم. از همین جا به صراحت می‌گویم این حجم از گرانی توطئه و جنگ اقتصادی با آمریکاست لذا مسوولان باید حرکت جهادی برای پیروزی در جنگ اقتصادی و مقابله با گرانی‌های افسار گسیخته را بیشتر کنند.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه صمیمانه از مسئولان می‌خواهیم حرکت جهادی خودشان را برای مهار گرانی‌ها بیشتر کنند و گفت: مردم نیز با صبر و تقوا به وعده الهی «فَإِنَّ مَعَ ٱلۡعُسۡرِ یُسۡرًا» امید داشته باشند، زیرا مشکلات ماندنی نیست و در طول ۴۴ سال گذشته شاهد نصرت‌های الهی بودیم.
وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب، آینده را روشن‌تر از گذشته دانست و تاکید کرد: شاهد سبقت کشورهای همسایه در برقراری رابطه با ایران هستیم؛ البته حسن همجواری برای جمهوری اسلامی یک اصل است و از برقراری این حسن همجواری خوشحالیم.


 
برچسب ها: سیداحمد خاتمی

۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۱۴:۳۹
حاج آقا ما هر هفته
یک سوراخ به کمربندمان
اضاف میکنیم
شما چطور.
اصلا کمربند میرسه
این مقاومت منصفانه نیست (423904)
۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۱۵:۰۶
زمان جنگ با ترامپ یکدست
مقاومت کردیم
ولی این مقاومت منصفانه نیست
عادلانه هم نیست (423913)
۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۱۵:۴۷
هرموقع توانستید دلار را به قیمت 5 سال پیش برگردانید حجاب هم به وضعیت سابق وحتی بهتر بر میگرده پس اوضاع اقتصادی را درست کنید ودستتان را از جیب مردم در بیاورید مشکل حجاب به صورت خودکار حل میشه (423925)
۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۲۳:۴۶
شکم گرسنه بچه و نوزاد رو با تقوا نمیشه سیر کرد. (423993)
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۰۱:۲۷
حاجی آقا مردم صبر کنند که چه بشه ؟ شما ها چند روز بیشتر صفا کنید؟ (424003)
۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۰۲:۰۲
صبر و تحمل از ما و حال و حول از شما (424006)
۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۰۸:۳۷
جدی؟؟؟؟؟ پس شما هم تقوا پیشه کنید، چشم ها را ببندید و خانم هایی را که روسری ندارند نگاه نکنید! مرسی! (424014)
۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۰۸:۳۹
خوبه..... شما هم بی حجابی ها و آزادی های به حق مردم را تحمل کنید..... این به اون در ............ (424015)