به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ساعت ۱۶:۵۸
کد مطلب : ۳۹۳۳۱۰

وجود کارمند مخالف نظام به مصلحت نیست

وجود کارمند مخالف نظام به مصلحت نیست
 گروه سیاسی: یك عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: کارمند نظام اسلامی باید همواره طرفدار نظام اسلامی بوده و برای اشاعه آن نیز تلاش کند.
به گزارش مهر، سیداحمد خاتمی در نشست شورای اداری استان سمنان با بیان اینکه کارگزاران نظام پنج عنصر را باید همراه خود داشته باشند، ابراز داشت: تزکیه و تقوا، بینش از نوع امانتداری، قانون و قانونمداری، مردم و نظام اسلامی مهمترین شاخصه‌های کارگزاران نظام است که باید با کنار گذاشتن حزب مداری خواسته قانونی مردم را به انجام برسانند و از پارتی بازی اجتناب کرده و بدانند که امانتدار واقعی جایگاه شهدا هستند و در انجام تکالیف دینی و شرعی کوتاهی نکنند.
وی با بیان اینکه از مدیران توقع می‌رود که همواره در رفتار و گفتار خودشان از نظام اسلامی دفاع کنند، افزود: نباید فراموش کرد که امروز بزرگترین افتخار خدمت به نظام اسلامی است و این باید در سرلوحه امور کسانی که مسئولیتی دارند قرار داشته باشد.
عضو شورای نگهبان و هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئولان و مدیران باید خدمتگزاری به مردم را نیز در رأس امور خود قرار دهند چرا که مردم، ولی نعمتان هستند، ابراز داشت: مردم از روی عملکرد مسئولان و نزدیک آن‌ها نظام را قضاوت می‌کنند لذا باید خدمتگزار مردمی باشند که در تمامی عرصه‌ها نظام را مورد حمایت خود قرار دادند.
خاتمی با بیان اینکه افراد دارای مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره باید برای بصیرت افزایی تلاش کنند و پاسخگوی شبهات باشند، تصریح کرد: کارمند نظام اسلامی باید همواره طرفدار نظام اسلامی بوده و برای اشاعه آن نیز تلاش کند. وی با بیان اینکه وجود فردی به عنوان کارمند مخالف نظام به مصلحت کشور نیست، افزود: این مهم کارشکنی و تخریب را به دنبال دارد لذا نمی‌تواند به صلاح باشد.

 
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۲-۰۱-۲۸ ۱۶:۵۵ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۸:۳۸
ایشان ظاهرا خبر ندارند که خیلی وقته تایید صلاحیت های سخت گیرانه و ... برای استخدام در دستگاه های دولتی وجود داره. اگه کارمند مخالف نظامی هم باشه بخاطر عملکرد خود شما آقایان هست که تبدیل به مخالف شده وگرنه اگر از اول مخالف بود هیچ وقت استخدام نمیشد. نمونه اش خودم. با وجود اینکه مذهبی هستم بخاطر عدم اعتقاد به ولایت فقیه صلاحیتم برای استخدام در یک دستگاه دولتی رد شد. البته خدارو شاکرم چون رفتم سراغ شغل آزاد و الان چندین برابر یک مدیر دولتی درآمد دارم. (424165)
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۲۰:۱۷
کارمند هم همان مردم هستند .وقشرجدا نیستند .کارمندی که ازساعت ۷میاد تا ۳بعدازظهر و باید‌ از ساعت ۴بعدازظهر تا ۹شب اسنپ واژانس باشد بنظرتان به چی دلخوش باشد .به کرامتش به اعصاب وروان ویا زسیدگی به خانواده وفرداش با انرژی کار کند تا انجا که مولایمان فقر راعامل نابودی ایمان میداند. (424172)
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۲۳:۰۶
اگه کسی مخالف شده بخاطر عملکرد شما آقایان هست که بجای اینکه حرف حق بزنید به دنبال منافع خودتون هستید. (424190)