کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ستاره متهم به تجاوز، سلول انفرادی می‌خواهد!

خبرورزشی , 1 فروردين 1402 ساعت 10:52


گروه ورزشی:بعد از اینکه همسر دنی آلوس بخاطر اتهام تجاوز طلاق گرفت، این ستاره برزیلی درخواست کرده تا در سلول انفرادی حبسش کنند. دنی آلوس، ستاره برزیلی سابق باشگاه بارسلونا، که روز ۲۰ ژانویه به اتهام تجاوز به یک زن در شهر بارسلون دستگیر شد همچنان در زندان به سر می برد. ژوانا سانز، همسر او هفته گذشته در واکنش به این اتفاق از او جدا شد تا زندگی آلوس بیش از پیش آشفته شود.

 
منابع نزدیک به دنی آلوس شرایط او در زندان را پس از شنیدن خبر جدایی همسرش بسیار بد اعلام کرده اند. طبق گفته آنها ستاره سابق تیم ملی برزیل کاملا آشفته و عصبانی بوده و حتی دست به اعتصاب غذا هم زده است.امروز نیز اخباری منتشر شد که طبق آن دنی آلوس درخواست یک سلول انفرادی را کرده تا بیشتر طول روز را تنها باشد و کسی کنارش حضور نداشته باشد. اعتصاب غذای آلوس نیز همچنان ادامه دارد و گفته می شود روزهایی بوده که هیچ غذایی نخورده است.
 
ژوانا در روزهای نخست دستگیری آلوس اعلام کرده بود کنارش خواهد ماند اما پس از اینکه این بازیکن با تغییر مواضعش اعلام کرد که ارتباطش با فردی که به او تجاوز کرده بود کاملا توافقی بود، تصاویر خود در کنار او را پاک کرده و تصمیم به جدایی گرفت.


کد مطلب: 393482

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/393482/ستاره-متهم-تجاوز-سلول-انفرادی-می-خواهد

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir