به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۸:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب : ۳۹۳۷۰۱

دلیل باخت بزرگ پرسپولیس مشخص شد!

دلیل باخت بزرگ پرسپولیس مشخص شد!
گروه ورزشی: تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین دیدار خود در سال ۱۴۰۱ در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان رفت اما در حالی که نزدیک به ۵۰ دقیقه به دلیل اخراج پریرا این تیم ۱۰ نفره شده بود در نهایت در آخرین لحظات بازی دروازه این تیم باز شد تا سپاهان علاوه بر برد در این بازی حساس، صدرنشینی در جدول رده‌بندی لیگ برتر را تثبیت کند.
شکست تلخ پرسپولیس در این بازی و فاصله با تیم صدرنشین در جدول اما فقط کام پرسپولیسی‌ها را تلخ نکرد بلکه اتفاقاتی در رختکن این تیم رخ داد که باعث شد برای لحظاتی رختکن سرخ پوشان متشنج شود.
زمانی که بازیکنان پرسپولیس به رختکن رفتند علیرضا بیرانوند دروازه‌بان این تیم به پرداخت نشدن پاداش‌های این تیم واکنش نشان داد و از مسئولان پرسپولیس گله کرد. بیرانوند در حضور یکی از مسئولان باشگاه دلیل باخت پرسپولیس به سپاهان را پرداخت نشدن پاداش‌های این تیم عنوان کرده بود و اعتقاد داشت که چون پاداش‌ها پرداخت نشده بازیکنان از نظر روحی شرایط خوبی نداشتند و به سپاهان باختند!
این قائله در رختکن به پایان رسید اما نکته جالب توجه اقدام باشگاه پرسپولیس بود که فردای شکست مقابل سپاهان به حساب هر بازیکن ۳۰ میلیون تومان به عنوان پاداش واریز کرد.
مدیران پرسپولیس پاداش دو برد مقابل تراکتور و نفت مسجدسلیمان را به حساب سرخ‌پوشان واریز کردند تا آنها پس از شکست مقابل سپاهان و در آستان نوروز پاداش دو برد اخیر خود را دریافت کنند!