به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۱:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب : ۳۹۳۷۲۰
آندرانیک تیموریان و چالشی جدید در فوتبال

انتخاب جذاب قلعه‌نویی برای دستیاری در تیم ملی

انتخاب جذاب قلعه‌نویی برای دستیاری در تیم ملی
گروه ورزشی: یک روز قبل از بازی با روسیه، امیر قلعه‌نویی تصمیم به تکمیل کادر فنی خود در تیم ملی گرفت و در این میان انتخابی جذاب برای پست دستیاری خود داشت.
آن‌گونه که بخش رسانه‌ای تیم ملی دقایقی پیش اعلام کرد: کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال عصر امروز از سوی امیر قلعه‌نویی به عنوان یکی از مربیان تیم ملی انتخاب شد.
آندرانیک تیموریان که در تیم ملی و باشگاه استقلال زیر نظر قلعه‌نویی کار کرده است، حالا در نقش جدیدی کنار او فعالیت می‌کند و امیدوار است در چالشی که پیش رو دارد، تجربه‌ای تازه و البته موفق به دست آورد.
تیموریان با انجام ١٠١ بازی ملی یکی از بازیکنان با تجربه فوتبال ایران است. او سابقه حضور در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۷، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵ و همچنین جام جهانی ۲۰۱۴ را در کارنامه دارد. آند‌و که یکی از بهترین هافبک‌های تاریخ فوتبال ایران بوده است، تجربه حضور در لیگ برتر انگلیس و لیگ ستارگان قطر را دارد اما حضور در تیم ملی به عنوان مربی، اولین تجربه جدی و مهم او در کسوت جدید به شمار می‌رود.
آندرانیک تیموریان پیش از شروع تمرین امروز از سوی سرمربی تیم ملی به بازیکنان معرفی شد و کار خود را به عنوان یکی از مربیان تیم ملی آغاز کرد تا در کنار سعید الهویی، قربان‌علی‌پور و دینکا آلین، جزو کمک‌های قلعه‌نویی برای جدال با روسیه و کنیا باشد.
1834583
1834584
1834585
1834586
برچسب ها: تیم ملی ایران