به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۳۹۳۷۳۴

یک سال زمان برای هماهنگی کافی نبود؟

یک سال زمان برای هماهنگی کافی نبود؟
گروه سیاسی: یک نماینده مجلس با انتقاد از دولت درباره عدم اجرای زیرساخت‌های بین المللی برای اعلام تغییر ساعت، نوشت یک سال زمان برای هماهنگی کافی نبوده است؟
مالک شریعتی نماینده تهران در توییتی نوشت: «با طرح لغو تغییر ساعت، مخالفت کارشناسی داشتم، اما رای که آورد و قانون شد، همه مکلف به انجام وظیفه برای اجرای دقیق آن هستند آن زمان گفته شد برای انجام برخی هماهنگی‌های بین المللی از ابتدای فروردین۱۴۰۲ اجرا خواهد شد؛ ساعت ۲۴ امشب گوشی‌ها یک ساعت جلو رفته یعنی یکسال زمان کافی نبود؟»
با رسیدن به ساعت یک دقیقه بامداد دوم فروردین درحالی که امسال برخلاف سال‌های گذشته ساعت کشور یک ساعت به جلو نرفته بود، بسیاری از سرویس‌های موبایلی، بانکی و اینترنتی و گجت‌های تحت اندروید و ویندوز برای یک ساعت دچار اختلال شدند، چون بسیاری از سرور‌های بین المللی تغییر ساعت تابستانی را برای ایران هم لحاظ کردند. اتفاقی که نیاز به هماهنگی وزارت ارتباطات در این زمینه داشته است.
برچسب ها: دولت رئیسی

محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۱/۰۳ ۱۰:۲۶
وزیر همیشه خوشحال وزارت ارتباطات را که ازپس هماهنگی درون‌سازمانی و سیستمیِ داخلی برنمی‌آید، چه به هماهنگی بین‌المللی...!! (424489)
۱۴۰۲/۰۱/۰۳ ۱۲:۴۳
اهان . اینیکه من پیام های تبریک سال نو را که موقع تحویل سال نو برایم فرستاده بودند دوم و سوم سال جدید دریافت کردم با تاریخ 29 اسفند !!! علتش جلو نرفتن ساعت بیده . شاید احتمالا (424507)
۱۴۰۲/۰۱/۰۳ ۲۱:۲۸
این قانون یک اشتباه دیگر به بقیه اشتباهات افزود. (424533)