کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

افشاگری مسوت اوزیل از رفتار زشت پپ گواردیولا

خبرآنلاین , 5 فروردين 1402 ساعت 9:53


گروه ورزشی:مسوت اوزیل، ستاره سابق رئال مادرید، فاش کرد که رفتار پپ گواردیولا باعث شده که او این باشگاه را انتخاب کند.اوزیل روز چهارشنبه با انتشار پستی در صفحه توییترش به صورت رسمی و در سن ۳۴ سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. این ستاره سابق آلمان در گفتگو با مارکا درباره پیوستنش به رئال اظهار داشت:« باید بین رئال و بارسلونا تصمیم می‌گرفتم.

در آخر مسئله پول نبود که باعث شد رئال را انتخاب کنم. نمی‌دانم کسی از این موضوع خبر دارد یا نه اما من در آن زمان از هر دو باشگاه بازدید کردم و تفاوت آنها حضور ژوزه مورینیو بود. او من را به بازدید ویژه و خاص از ورزشگاه و باشگاه رئال مادرید برد. مورینیو در رفتن به ورزشگاه همراهی‌ام کرد و تمامی جام‌هایی که این باشگاه به دست آورده بود را نشانم داد. دیدن این جام‌ها باعث شد که مو به تنم سیخ شود. بازدید از بارسلونا با اشتیاق زیادی همراه نبود.

چیزی که بیشتر از همه ناامیدی و ناراحتی‌ام شد این بود که گواردیولا حتی به خودش زحمت نداد که برای دیدنم بیاید. پیش از این سفر واقعا سبک بازی بارسلونا را دوست داشتم و می‌توانستم خودم را در این تیم تصور کنم اما رئال نظرم را کاملا تغییر داد.»


کد مطلب: 393951

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/393951/افشاگری-مسوت-اوزیل-رفتار-زشت-پپ-گواردیولا

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir