کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

عذرخواهی خواننده ایتالیایی از مردم انگلیس

5 فروردين 1402 ساعت 10:07


گروه ورزشی: الینورا که سرود ملی انگلیس را قبل از بازی این تیم برابر ایتالیا به بدترین شکل اجرا کرد و سپس به انگلیسی‌ها طعنه زد، مجبور به عذرخواهی شد.به گزارش ورزش سه،  تیم ملی انگلیس در دور مقدماتی یورو ۲۰۲۴ و در ورزشگاه دیه‌گو مارادونای ناپولی توانست میزبانش ایتالیا را ۱-۲ مغلوب کند. پیش از شروع این بازی الینورا، خواننده ایتالیایی، سرود ملی دو کشور را خواند اما اجرای او با انتقادات و کنایه های زیادی از سوی انگلیسی‌ها روبه‌رو شد و او به سوژه اعتراضی در شبکه های اجتماعی تبدیل شد. به نظر می‌رسید که او کلمات این سرود را فراموش کرده بود و مورد پسند طرفداران انگلیسی قرار نگرفت.

 
موج انتقادات از الینورا به قدری بالا بود که او نیز مجبور به واکنش شد و با انتشار عکسی از خود در اینستاگرام نوشت:«انگلیس، امیدوارم از هدیه من لذت برده باشی»؛ جمله ای که باعث شد انتقادات از او حتی شدیدتر نیز بشود.او در خواندن سرود «خدا پادشاه را حفظ کند» اشتباهات زیادی داشت و در نهایت با حذف آن پست مجبور به عذرخواهی شد.
 
الینورا که بسیار ناراحت بود، به دیلی میل گفت: «من از اتفاقی که افتاد خیلی عصبانی هستم چون می‌خواستم اجرای کاملی باشد، اما اتفاقی که افتاد تقصیر من نبود. می‌خواهم به همه هواداران انگلیس که در ورزشگاه بودند و یا بازی را از تلویزیون تماشا می‌کردند، بگویم که متاسف و ناراحتم و می‌خواهم مردم بدانند که من بی‌احترامی نکردم.»

الینورا ادامه داد: «این افتخاری بود که از من خواسته شد سرود ملی را بخوانم و من بسیار هیجان زده بودم. من قبلاً چنین چیزی نخوانده بودم.و بیشتر یک هنرمند پاپ هستم اما آنجا یک مشکل صدا وجود داشت. روز قبل از مسابقه دو بار سرود را تمرین کرده بودم و سپس سه بار در شب، اما وقتی نوبت به اجرای واقعی رسید، مشکل فنی پیدا کردم.»


کد مطلب: 393957

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/393957/عذرخواهی-خواننده-ایتالیایی-مردم-انگلیس

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir