کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فروش 37 هزار بلیت دیدار میلان و ناپولی

5 فروردين 1402 ساعت 13:57


گروه ورزشی:تعداد 37 هزار قطعه بلیت از دوئل میلان و ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا به فروش رفته است.به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که تیم های میلان و ناپولی باید در سیزدهمین روز از فروردین در رقابت های سری آ به مصاف هم بروند، از اکنون 37 هزار قطعه بلیت تقابل دو تیم در تاریخ 23 فروردین و از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به فروش رفته است.

مسابقه رفت در سن سیرو و به میزبانی میلان برگزار خواهد شد. هر چند که روسونری وضعیت چندان مناسبی ندارد و در چهار دیدار قبلی خود پیروزی را کسب نکرده، اما هواداران این تیم امیدوار هستند تا شاگردان پیولی دست به معجزه زده و راهی مسابقه نیمه نهایی شوند.با وجود این مسئله، هواداران میلان حمایت خود از تیمشان را اعلام کردند. صبح جمعه اولین دسته از بلیت های رزرو شده برای دارندگان کارت CRN به میزان 10 هزار قطعه در دسترس قرار گرفت که ظرف 2 ساعت به فروش رفت.

علاوه بر این ارقام، 27 هزار عضو باشگاه در حال حاضر صندلی های خود را در جوزپه مه آتزا برای دیدار اروپایی مقابل پارتنوپی رزرو کرده اند.بلیت‌های مرحله یک چهارم نهایی غیرقابل انتقال خواهند بود، بنابراین هوادارانی که قبلاً بلیت‌های خود را رزرو کرده‌اند، نمی‌توانند آن را بفروشند یا به شخص دیگری منتقل کنند. دارندگان حساب های شخصی می توانند حداکثر چهار بلیط را برای این بازی خریداری کنند.انتظار می رود که تا قبل از شروع بازی رفت، تمامی بلیت های درنظر گرفته شده برای این بازی فروخته شود


کد مطلب: 394023

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/394023/فروش-37-هزار-بلیت-دیدار-میلان-ناپولی

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir