کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

افشاگری رئیس ناپولی در مورد سرمربی یوونتوس

5 فروردين 1402 ساعت 14:05


گروه ورزشی:ناپولی تحت هدایت لوچیانو اسپالتی بهترین روزهای خود را سپری می‌کند و به رویاپردازی ادامه می دهد.به گزارش "ورزش سه"، لوچیانو اسپالتی، سرمربی ناپولی دیروز در ناپل جایزه Bearzot را دریافت کرد. او در مراسم اهدای جوایز در مورد تیمش و بازی آتی لیگ قهرمانان مقابل میلان صحبت کرد.

اسپالتی گفت: "وقتی به اینجا آمدم، مشکلاتی پیدا کردم. نتایج مورد قبول شهر قرار نداشت. سپس ما یک تیم واحد شدیم. تیم من خیلی قوی است. بازیکنان ما در خطر احساس رضایت از سرخوشی نتایج هستند. من در این مورد صحبت می‌کنم و ترس از کاهش توجه و انگیزه را به آن‌ها ابراز می‌کنم. بعد هر بازی به من نگاه می‌کنند تا به من بگویند «دیدی که این‌طور نیست؟» آن‌ها واقعاً از جنس متفاوتی ساخته شده‌اند. هنوز زمان کار و‌ تلاش است؛ این پیمانی است که با تیم بسته‌ایم.

لیگ قهرمانان؟  این چیزی است که باید کاملاً تجربه شود و ما نمی‌توانیم برای رقابت صبر کنیم. درک این نکته مهم است که ما نباید گذشته را وارد این مسابقات کنیم. ما باید بدانیم که چگونه از صفر شروع کنیم."همچنین اورلیو دی‌لورنتیس در حاشیه این مراسم گفت: "من برای رسیدن به اسپالتی از نام کونسیسائو گذشتم. همچنین آلگری که چهار بار به دفترم آمد تا به من درس فوتبال بدهد و در نهایت لوچیانو انتخاب شد تا ما را دوباره به جمع سه قدرت برتر ایتالیا بازگرداند."


کد مطلب: 394026

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/394026/افشاگری-رئیس-ناپولی-مورد-سرمربی-یوونتوس

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir