به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ ساعت ۱۷:۳۹
کد مطلب : ۳۹۴۲۵۵

تتوهای جدید و جذاب لیونل مسی

تتوهای جدید و جذاب لیونل مسی
گروه ورزشی: صحبت‌های بسیاری درباره یکی از کارت‌های بازی در طول رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در اردوی تیم ملی آرژانتین مطرح شد.
این موضوع مربوط به پیش از فینال کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۱ برابر برزیل بود که بازیکنان آن را نشانه‌ای از قهرمانی این تیم در این رقابت‌ها می‌دانستند و مسی هم وعده داد که در صورتی که این اتفاق رخ دهد، او تصویر این کارت را روی بدنش تتو خواهد کرد.
اتفاقی که در نهایت رخ داد و آنها موفق شدند پس از سال‌ها تلاش و شکست در یک قدمی جام بالاخره قهرمانی در این رقابت‌ها را تجربه کنند اما کاپیتان تیم ملی آرژانتین به وعده‌اش عمل نکرد و همه منتظر دیدن تتوی او بودند.
در تمرینات اخیر دیده شد که این ستاره پاری سن ژرمن چند بار در حالی وارد زمین شد که بانداژی دور پایش بسته بود و این موضوع توجه بسیاری را به خود جلب کرد.
حالا عکسی منتشر شده که راز این بانداژ روی پای چپ را به خوبی فاش می‌کند. مسی بالاخره به وعده‌اش عمل کرد و عکس این کارت را که برای آنها پیام‌آور شادی و قهرمانی بود روی پایش تتو کرد.
تتوهای جدید و جذاب لیونل مسی
در مستندی که از قهرمانی تیم ملی آرژانتین در کوپا آمه‌ریکا منتشر شده، چند بازیکن پیش از بازی فینال برابر برزیل دور هم جمع شده‌اند و هرکدام باید یک کارت را از بین دسته کارت‎‌ها بردارند. آنها 10 انتخاب دارند و اگر درست حدس بزنند به این معناست که آرژانتین قهرمان خواهد شد.
پاپو گومز، سرخیو آگوئرو، نیکلاس اوتامندی و آنخل دی‌ماریا اشتباه می‌کنند اما مسی در آخرین تلاشش همین کارت معروف را برمی‌دارد و درست حدس می‎زند و همان جا قول تتو کردن آن را می‌دهد.
برچسب ها: لیونل مسی