به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ ساعت ۱۶:۰۷
کد مطلب : ۳۹۴۴۲۴
٩٠ هزار نفر در نوکمپ:

بارسلونا هیجان زده از ایده دیوانه وار جرارد پیکه!

بارسلونا هیجان زده از ایده دیوانه وار جرارد پیکه!
گروه ورزشی: 90 هزار تماشاگر در نوکمپ و یک و نیم میلیون نفر که از طریق رسانه‌های مختلف اجتماعی به هم متصل شدند. اینها اعداد باورنکردنی فینال‌های لیگ کینگز هستند، تورنمنت فوتبال 7 نفره که توسط جرارد پیکه ایجاد شد و حالا به پایان خود رسیده است. یک نمایش باورنکردنی با فوتبال، نیمه نهایی و فینال، همراه با هزار چیز دیگر.
بازیکنان چهار تیم پایانی همگی با یک اتوبوس، با استقبال باورنکردنی جمعیت، با حال و هوای بازی های لیگ قهرمانان بارسلونا وارد شدند. همچنین سرگروه های چهار فینالیست با یک رفتار ویژه مواجه شدند؛ جایی که آنها با همراهی پیکه با هلیکوپتر به نوکمپ رسیدند.
آنها سوار یک چرخ دستی گلف شدند که توسط فوتبالیست سابق هدایت می‌شد و جرارد نیز جام را روی سکوی خود حمل می‌کرد. یک زمین فوتبال 7 نفره روی زمین چمن طراحی شد که سرگروه‌های هر تیم گوشه مخصوص به خود را داشتند تا احساسات‌شان را با هواداران به اشتراک بگذارند.
در میان تماشاگران برجسته، رئیس بارسلونا یعنی خوان لاپورتا، داوید ویا و همچنین سرخیو آگوئرو و ایکر کاسیاس، به عنوان روسای دو تیم از 12 تیمی که در اولین دوره لیگ پادشاهان شرکت کردند، حاضر بودند. البته تیم‌های آنها قبل از فینال چهار تیم حذف شدند، اما همه روسای تیم‌ها برای نمایش نهایی حضور داشتند. نیمار، دوست صمیمی پیکه هم در آن جا حاضر بود.
دو خواننده آرژانتینی بسیار مشهور به نام‌های تیاگو پیزک و لالی و چهار خواننده رپ هم در استادیوم حضور داشتند که فضایی هیجان انگیز را برای هواداران رقم زده بودند.  کینگز لیگ از روز اول تا آخرین روز یک موفقیت بود و ماجراجویی تازه شروع شده است. مسابقات بانوان به نام لیگ کوئینز، برنامه ریزی شده است. پیکه نمی توانست قوی تر از این شروع کند.