به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۳:۱۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب : ۳۹۴۴۹۷

بی‌حجابی یعنی کرونای آدمکش و جامعه نابود کن

بی‌حجابی یعنی کرونای آدمکش و جامعه نابود کن
گروه سیاسی: یك نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: هدف دشمنان نابود کردن استقلال زن ایرانی است؛ چراکه زن بی حجاب، زن مستقل و آزاده نخواهد بود و زنی خواهد بود که در بند شهوت دیگران و ارضای آنان است و باید زنان بی حجاب به این امر متوجه باشند. 
آیت‌الله محسن اراکی  گفت: باید طلاب و روحانیون و همه افراد در حدی که می‌توانند در میدان‌های مختلف اعم از فضای مجازی، در بین مردم، منابر مساجد، در تولید محصولات فرهنگی، رسانه‌ای و به هر شکل ممکن دیگری حضور پیدا کنند، باید حضور به عمل آورند تا علاوه بر تبیین حقایق اسلام، حقایق انقلاب اسلامی و مسائل دیگر از آنان و ارزش‌های اسلامی دفاع کنند.جای بسیار تاسف دارد که ببینیم در حوزه‌های علمیه لااقل بی‌تفاوتی به مسئله انقلاب وجود دارد و این بی تفاوتی یک ناشکری عظیم است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اساساً کار غربی‌ها و آمریکایی‌ها بر دروغ است و مبنای اساسی تمدن غرب و فرهنگ غربی بر دروغ و فریب بنیان گذاشته شده است و در مسئله حجاب و بی حجابی کدام انسان عاقلی وجود دارد که نداند حجاب خوب است یا بی‌حجابی؟ این که زن با عفاف و حجاب بوده و باشکوه در جامعه حضور داشته باشد و مرد‌ها برای آن حساب باز کرده و زن با حجاب خود را در معرض نگاه مرد‌های هرزه قرار نمی‌دهد، امری است که بر هیچ عاقلی پوشیده نیست.
اراکی در ادامه افزود: نگاه بد مردان به زنان، به زنان نیز منتقل می‌شود و از کشف حجاب زنان، بیش از آن که مردان آسیب ببینند، زنان دچار آسیب‌های متعدد می‌شوند و سرعت انتقالی که از طریق نگاه کردن اتفاق می‌افتد، از سرعت انتقال لمس کردن و چشیدن بسیار بیشتر و فراتر است.
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور بیان داشت: زنی که در جامعه با بی حجابی، خود را به مرد‌ها نشان می‌دهد به معنای این است که‌ای مرد‌ها از نگاه کردن به من خوشتان بیاید؛ چرا که من نیز از خوشحالی شما خوشحال می‌شوم؛ این است معنای بی حجابی.
اراکی ابراز کرد: ما دلسوز مردم و جوان‌های کشور هستیم و دلسوز آن دخترکی هستیم که به خیال خود گمان می‌کند که با بی‌حجاب آمدن به خیابان‌ها مرتکب کار خوبی می‌شود؛ چرا که ما نمی‌توانیم شاهد سوختن دختران خود در جامعه باشیم و نمی‌توانیم شاهد آن باشیم که آتشی در جامعه ما افکنده شود که هم آتش افکنان را بسوزاند و همه افراد جامعه را از بین ببرد.
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: رواج بی‌حجابی در جامعه یعنی تجویز بهره‌برداری جنسی نامشروع از زنان در یک جامعه؛ آیا این خوب است که بهره‌برداری نامشروع جنسی از زنان در جامعه انجام بگیرد؟ بی حجابی یعنی انتقال آلودگی در جامعه و ما نمی‌توانیم در جامعه اسلامی بی حجابی را تحمل کنیم.
اراکی گفت: ما اجازه نخواهیم داد تا بی‌حجابی در جامعه اسلامی رواج پیدا کند؛ چراکه رواج بی حجابی یعنی فساد؛ یعنی کرونای آدمکش و جامعه نابود کن؛ باید با این کرونای جدید مبارزه جدی انجام داد و آن کرونایی که جامعه اسلامی را به سرعت آلوده می‌کند کرونای بی حجابی است؛ چراکه کرونای جسمانی را می‌توان با ابزار‌هایی همچون واکسن درمان کرد؛ اما کرونای روحی و فرهنگی را نمی‌توان به سادگی درمان کرده و از آن پیشگیری کرد.عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: کسانی که سرنوشت جامعه اسلامی برای آنان مهم است باید کمک کنند تا از انتشار پدیده خطرناک بی حجابی در جامعه جلوگیری شود و باید موسسات، مسئولین اداره‌ها و حتی مغازه‌دارها، خانواده‌ها و پدر‌ها و مادر‌ها کمک کنند و با امر به معروف و نهی از منکر از گسترش بی حجابی و بی عفتی در جامعه جلوگیری کنند.
او گفت: هدف دشمنان نابود کردن استقلال زن ایرانی است؛ چراکه زن بی حجاب، زن مستقل و آزاده نخواهد بود و زنی خواهد بود که در بند شهوت دیگران و ارضای آنان است و باید زنان بی حجاب به این امر متوجه باشند.
برچسب ها: حجاب

۱۴۰۲/۰۱/۰۸ ۱۳:۰۰
می دانید دلیل این همه تأکید یهویی روی حجاب چیست؟ منسی ساختن (به فراموشی سپردن) شعار سال.
آقایان می دانند که برای مهار تورم و افزایش تولید باید تحریم ها برداشته شود. آن وقت ممه تحریم خوری را لولو می برد. (424929)
jikjik
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۱/۰۹ ۰۷:۲۹
بهارنیوز سلام . سال نو مبارک

می خوان واکنش جامعه رو تست کنن زمانی که دشمنی شون رو آشکار می کنن و یا بر عکس حرف های احمقانه زده میشه که مخاطب رو به این فکر واداره که بابا این ها هالو هستن و هیچی بارشون نیست . در صورتی که خیلی خیلی متوجه هستند که چی میگن. (424995)