کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ترکیب احتمالی کنیا مقابل ایران

8 فروردين 1402 ساعت 13:45


گروه ورزشی: تیم‌های ملی فوتبال ایران و کنیا  امروز در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز می‌شود و کنیا پس از نزدیک به ۵۰۰ روز دوری از میادین، بار دیگر شانس انجام یک بازی بین المللی را خواهد داشت.

هواداران و رسانه‌های کنیا بعد از غیبت طولانی مدت تیم ملی این کشور حالا کار سختی برای حدس زدن ترکیب اصلی تیمشان خواهند داشت به ویژه اینکه «انگین فیرات» روی بعضی از نفرات کلیدی و اسم و رسم دار کنیا خط کشیده و اعلام کرده است که هدفش از این مسابقه «یادگیری» است نه کسب نتیجه.

با این حال به نظر می‌رسد فیرات تمام تلاش خود را برای گرفتن حداقل یک امتیاز مقابل تیم ایران به کار می‌گیرد؛ تیمی که دومین بازی خود را با سرمربی جدید خود یعنی امیر قلعه نویی تجربه می‌کند.وب سایت «پلاس اسپورت» کنیا در این خصوص نوشت: «همانطور که مربی تاکید کرده است، نتایج در حال حاضر اولویت نیست و تمرکز او بر ساخت یک تیم قدرتمند برای آینده است. آیا این می‌تواند او را متقاعد کند که یک تیم جوان‌تر را ایجاد کند و ستاره‌های با تجربه تر را کنار بگذارد؟ همانطور که فیرات بنسون اومالا، بهترین گلزن فعلی لیگ کنیا را کنار گذاشت و مناظره‌ای شدید ایجاد کرد، انتظار می‌رود که ترکیب اصلی او مقابل ایران هم جبهه دیگری را برای بحث‌های طولانی مدت از سوی طرفداران و کارشناسان باز کند.»

به نوشته این وب سایت، تصمیم فیرات برای انتخاب ترکیب ممکن است تحت تاثیر ترکیب و قدرت ایران باشد: «حضور هافبک‌های پرتعداد و متراکم به جای حضور سه بازیکن در خط حمله به منظور ناامید کردن ایرانی‌ها در میانه زمین می‌تواند یک ترکیب قابل قبول باشد.»اسپورت پلاس سپس ترکیب احتمالی کنیا را با سیستم ۱-۵-۴ به این ترتیب پیش بینی کرده است:
دروازه بان: پاتریک ماتاسی
مدافعان: اریک اوما، دانیل آنیمبه، جوزف اوکومو و برایان ماندلا
هافبک‌ها: ریچارد اوداداد، آنتونی آکومو، کِنت موگونا، ویلکیمز اوچینگ و آلفرد اسکریون
مهاجم: مایکل اولونگا


کد مطلب: 394553

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/394553/ترکیب-احتمالی-کنیا-مقابل-ایران

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir