به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۹:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ ساعت ۱۷:۳۶
کد مطلب : ۳۹۴۵۹۵
چلسی از خریدار عجول تا فروشنده مجبور!

خداحافظی استمفوردبریج با این چند ستاره

خداحافظی استمفوردبریج با این چند ستاره
گروه ورزشی: گزارش‌های مالی فصل 22-2021 باشگاه چلسی حاکی از ضرر 121 میلیون پوندی است. تاد بولی، مالک امریکایی چلسی برای ایجاد تعادل بین حساب و کتاب باشگاه به شدت تحت فشار است چرا که خطر محرومیت‌های ناشی از نقض فیرپلی مالی، چلسی را تهدید می‌کند.
آبی‌ها با احتساب هزینه حیرت‌انگیز 545 میلیونی در نقل و انتقالات طی دو فصل گذشته در مجموع 274 میلیون پوند ضرر کرده‌اند. آن‌ها مجبور هستند تعدادی از بهترین بازیکنان خود را برای کاهش ضرر به حد استاندارد و فرار از محرومیت‌های احتمالی به فروش برسانند.
باشگاه چلسی تا 30 ژوئن (9 تیر 1402) فرصت دارد تا میزان ضرر خود را به زیر سقف مجاز 105 میلیون پوند طی سه سال برساند. این کار با فروش تعدادی از بازیکنانی باید انجام بگیرد که در حالت عادی باشگاه هیچ تمایلی به از دست دادن آن‌ها ندارد.
سودآورترین ستاره‌های چلسی در این مقطع بازیکنانی چون میسون مانت، تروه چالوبا، کانر گلگر، روبن لوفتوس چیک و کالوم هادسون اودوی خواهند بود که هیچ هزینه‌ای برای باشگاه در زمین نقل و انتقالات ندارند.
1836312
ستاره‌های سرشناس‌تری چون متئو کواچیچ، ادوارد مندی، حکیم زیاش و کریستین پولیشیچ هم در این بازی ناخواسته حضور خواهند داشت. باشگاه چلسی در حال حاضر یک پیشنهاد خرید 70 میلیون پوندی برای بن چیلول از سیتی دریافت کرده است. این باشگاه باید تمامی نقل و انتقالات خود را تا 30 ژوئن نهایی کند تا ارقام تبادل شده در آمار فصل 23-2022 لحاظ شود.
1836310
1836311
برچسب ها: چلسی