به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۷
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ ساعت ۰۹:۱۶
کد مطلب : ۳۹۴۶۳۳

صحبت‌های جنجالی واعظ معروف درباره بی‌حجابی

صحبت‌های جنجالی واعظ معروف درباره بی‌حجابی
گروه فیلم: حجت الاسلام ناصر رفیعی، واعظ معروف در سخنانی به وضعیت حجاب در ایران اعتراض کرد.رفیعی گفت: بی حجابی از نظر قانونی، شرعی و عرفی مخالف ارزش‌های ماست... چرا نظام به این سادگی با این موضوع کنار اومده از چی میترسید؟ با همین فرمون پیش برید ماجرا از دست‌تون در میره الان زمستونه فردا هوا گرم بشه چیکار میخواید کنید.
.....
مرجع : اصلاحات‌نیوز
برچسب ها: حجاب

۱۴۰۲/۰۱/۰۹ ۱۱:۵۸
فعلا که شما نه قانون کاری دارید نه به شرع و نه به هیچ هنجاری. در کشوری که رسانه اش به قانون و شرع دهن کجی کنه آزادی از مزر ولنگاری گذشته و اهالی رسانه مزدوران فرهنگی هستند (425012)
مادر ساکن غربت
Germany
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ ۰۱:۴۵
بنده شخصا امیدوارم که خانمها از حد کنار گذاشتن روسری فراتر نرند چون با وجود زندگی در خارج ایران شدیدا با پوشش کم و بی بند و باری مخالفم
اما در مورد ازدواج جوانان، اگر اوضاع اقتصادی و کار مناسب بود مسلما جوانان مخالفتی با این امر نداشتن (425094)
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ ۰۲:۱۴
شماکه مردم از دین تهی کردید بلا غیرتادیگه خدارا از مردم نگیرید. (425095)
مازیار
United Arab Emirates
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ ۰۷:۱۰
یکم دیر گفتی . چون ماجرا خیلی وقته از دستتان در رفته . در همان زمستان خودم حساب کردم که ۲۵ درصد خانم ها در بازار تهران بی روسری بودند و در کافی شاپ و... حتی به ۶۰ درصد هم می رسید . روسری دار که مثلا مانتو کوتاه و شلوار پاره و تنگ و جلوباز و... که حساب کنید همین الان شما و امثال شما در اقلیت مطلقید و کاملا شکست خورده آید . شما مثل بازی فوتبالی هستید که سه هیچ عقب هستید و احتمال برد شما خیلی خیلی کم است . (425116)
عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ ۱۶:۴۰
دختر ایرانی کم حجاب
شیک تر بود
ولی کاری کردید که به اجبار
تن به زشتی بدن

ایرانی رو تهدید نکن (425179)