کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

محجبه کردن مردم با سطل ماست؟

11 فروردين 1402 ساعت 8:46


گروه سیاسی: اعتماد آنلاین نوشت: پس از انتشار ویدئویی که فردی دلواپسی که سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب به سر ندارند خالی می‌کند؛ کاربران شبکه‌های اجتماعی نوشتند:
بیانیه کاشتند؛ ماست درو کردند... 
#امر_به_معروف راه‌ها داره. ۱. درخانواده و با دوستان خود. ۲.برای محجبه ترمز بزن،به بی #حجاب اعتنا نکن.وقتی باهاش صحبت میکنی، خیلی خشک باش،تااو بفهمه که به خاطر لباسشه.۳. اگر خواستی به بدحجاب حرف بزنی، تو مظلومه باش. مردم ازت حمایت خواهند کرد. ۴.خشونت ممنوع. 
از شرایط «نهی از منکر» اینه که تاثیر داشته باشه؛ این رفتار تاثیر مثبت که نداره هیچ، تاثیر منفی هم داره! امثال این آدم فقط آبروی مذهبی ها رو میبرن... امر به معروف ماستی و کشکی و دوغی یعنی توی خود متدین پندار هیچ فهمی از #امر_به_معروف نداری ! هیچ فهمی !  
امر به معروف با سطل ماست!!! عامران به معروف و ناهیان از المنکر مانند پدر و مادری دلسوز هستن نه اینطوری !!! 
طبق قانون این اقدام جرم هست و منتظر مجازاتیم ... 
وظایف ما تولید محتوا و انتشار مقاله و نوشتن و تونستیم سخنرانی و...هست تا معرفت افزایش پیدا کنه ...نه اینکه به جان و مال مردم آسیب بزنیم ...  
دوقطبی تا کی؟اون از کتک خوردن بانوی محجبه در قم اینم از افتضاح این ابله مذهبی نما تو ماست بندی،آقای ج.ا نمیخوای ورود کنی؟اگه بیحجابی قانون شکنیه،مجری قانون و ضابط قضایی باید وارد عمل بشه،شهروند عادی وظیفش تذکر لسانیه غلط میکنه فیزیکی اقدام کنه و ماست بریزه تو سر مردم!
 
به اسم نهی از منکر، هزار منکر انجام میدن 
دوستان ، رفقا توی خیابان جای امر به معروف و نهی از منکر همراه با بحث نیست. شما تذکرتان را بدهید و بروید یا جمعی تذکر دهید . 
تحت هیچ شرایطی نباید این امر باعث دو قطبی شدن جامعه و سوء استفاده دشمنان خارجی بشه . 
هر کس که باد بکارد طوفان درو می کند.  دو قطبی سازی جامعه بر سر #حجاب دودش به چشم همان‌هایی می رود که شعار #مرگ_بر_بی‌حجاب را اشاعه می دهند.  اگر مثل ماجرای اسیدپاشی‌های اصفهان و مسمومیت‌های مدارس دخترانه برخورد جدی نشود، از کجا معلوم با اسید حمله کنند؟ 
من در این ویدئو یک نفوذی گروهک منافقین و نوچه و حقوق بگیر اسرائیل و نتانیاهو را دیدم که به قصد ایجاد ناامنی و آشوب در ایران به خواهران ما در وسط خیابان های این مملکت حمله کرد. 
جناب #دادستان برای اینکه نشان دهید در اجرای عدالت جدیت دارید بنا به وظیفه همین امشب این موجود خطرناک که مرتکب جرم‌مشهود شده را دستگیر و به شهروندان اعلام نمائید امنیتشان را در برابر اوباش تضمین میکنید #حجاب 
آتشی که به جان ایران انداخته‌اند هیچ دشمن خارجی نمی‌توانست بیاندازد. 
از اونور وزارت کشور بیانیه میده از اینور یه آدم مشکوک خر میره اینکارو میکنه به ولله سناریواِ 
خدا لعنت کنه اون احمق ها و خائن هایی که به بهانه #حجاب مردم رو به جون هم می اندازن! 
ایجاد بحران و درگیری بر سر #حجاب به درگیری غیرضروری و خستگی #دستگاه_امنیتی می انجامد، آن هم در شرایطی که اسرائیل و رژیم باکو به دنبال فرصت برای اقدامات ضدامنیتی هستند. 
محجبه کردن مردم با سطل ماست؟ نمونه کوچکی از #حجاب ماجرا درست کردن!


کد مطلب: 395022

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/395022/محجبه-کردن-مردم-سطل-ماست

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir