کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بازیگران ایرانی که همسرشان پزشک است

نمناک , 12 فروردين 1402 ساعت 9:31


گروه فرهنگی: ازدواج بازیگران یکی از جذاب ترین خبرهای دنیای هنر است که همواره مورد توجه رسانه ها و مخاطبان قرار می گیرد. گرچه بسیاری از سلبریتی ها ترجیح می دهند شریک زندگی شان را از دنیای هنر و بین بازیگران انتخاب کنند اما برخی دیگر اصلا دوست ندارند که همسرشان، همکار آنها باشد و ترجیح می دهند همسری انتخاب نمایند که بازیگر نباشد! در این بخش از نمناک به معرفی بازیگرانی می پردازیم که همسر پزشک دارند.

سیروس همتی
سیروس همتی بازیگری که با ایفای نقش در فیلم سینمایی مارمولک و سریال خداحافظ بچه در بین مخاطبان شناخته شده است، جزو سلبریتی هایی می باشد که همسر پزشک دارد. این بازیگر سالهاست ازدواج کرده و همسرش لیلا نوری بعنوان پیراپزشک (چشم) در بیمارستان فارابی کار می کند. حاصل ازدواج آقای بازیگر و خانم دکتر دو فرزند دختر به نام های نگار و بهار می باشد.

سیروس همتی در آثاری چون علفزار، نیسان آبی، زن ها فرشته اند، خاک سرخ، انفرادی، مارمولک، خداحافظ بچه، آشپزباشی، ماتادور، شب های مافیا و... ایفای نقش نموده است، آقای بازیگر تجربه کارگردانی، نمایش نامه نویسی و طراح صحنه دارد و سال هاست معلم ریاضی در آموزش و پرورش می باشد.

شیلا خداداد
شیلا خداداد بازیگر نقش سیتا در سریال مسافری از هند، یکی از هنرمندانیست که همسر پزشک دارد. این بازیگر در سال 1389 با دکتر فرزین سرکارات ازدواج کرده است، آشنایی خانم بازیگر و آقای دکتر به جراحی بینی ایشان توسط دکتر سرکارات مربوط می شود، حاصل ازدواج آنها دو فرزند به نام سامیار و ساتین می باشد. سامیار متولد 27 آبان سال 1392 و ساتین متولد 1 فروردین سال 1396 می باشد.شیلا خداداد در آثاری چون هیولا، گلشیفته، پیامک از دیار باقی، اعتراض، مسافری از هند، بادیگارد، اخراجی ها، زنان ونوسی مردان مریخی، سن پطرزبورگ، ازدواج به سبک ایرانی و... بازی کرده است.


کد مطلب: 395035

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/395035/بازیگران-ایرانی-همسرشان-پزشک

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir