کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فروشندگان به بی‌حجاب‌ها چیزی نفروشند!

12 فروردين 1402 ساعت 11:54


گروه سیاسی: امام جمعه بندرلنگه گفت که مردم در بحث حجاب نهی از منکر کنند و فروشندگان به بی‌حجابان چیزی نفروشند و ادارات خدمتی به این افراد ندهند.
جواد اسماعیل‌نیا  گفت: نقش زنان در انقلاب ما در و در جهاد تبیین هم بسیار پررنگ است. دشمن به دنبال ایجاد انحراف در فکر اعتقاد و رفتار زنان جامعه و به دنبال آن از بین بردن حیا و عفت عمومی است و همه می‌دانند اگر حیا و غیرت از بین رفت شیرازه دین و خانواده از هم می پاشد همین بلایی که به سر مسلمانان آندلس آمد.مظاهر کشف حجاب صحنه رنج‌آور این روزهای شهر ما شده است برخی مسافران نوروزی با کشف حجاب و روزه‌خواری علنی حریم‌الهی را می‌شکنند دل مومنین به درد آمده است.
این استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد: ما ضمن محکومیت این اقدام از مسؤولان کشوری مربوط انتظار داریم زودتر برای مقابله عملی با کشف حجاب طرح و برنامه اجرایی خود را اعلام و تکلیف را روشن نمایند.وی ادامه داد: البته مردم نیز در زمینه نهی از منکر وظیفه سنگینی بر عهده دارند ای برادر و خواهر شیعه سنی مسلمان غیرتتان کجا رفته ؟ برای ۱۰۰ هزار تومان درآمد در ماه رمضان در ملا عام صبحانه و ناهار برای افراد کشف حجاب کرده پهن می‌کنید؟ این اعانه بر اثم است کمک به ترویج گناه است کار شما حرام است و در آمد تان نیز حرام .
معاون حوزه علمیه خواهران کشور گفت:  شاهد صدور بیانیه تبیینی وزارت کشور در خصوص کشف حجاب ها بودیم. ضمن تشکر از عزیزان به خاطر اعلام موضع رسمی نظام مبنی بر عدم عقب نشینی در مسئله حجاب اما به نظرم این بیانیه بسیار دیرهنگام و مبهم بود اکثر کشف کنندگان حجاب از روی جوزدگی و ناآگاهی این کار را می‌کنند، روشنگری لازم است اما روشنگری نباید مانع برخورد قاطع با افراد متعمد باشد.


کد مطلب: 395081

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/395081/فروشندگان-بی-حجاب-ها-چیزی-نفروشند

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir