کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سرمربی آلمانی تا ژوئن 2026 در بنفیکا

12 فروردين 1402 ساعت 12:24


گروه ورزشی:بنفیکا قرارداد راجر اشمیت را تا سال 2026 تمدید کرد.به گزارش "ورزش سه"، بنفیکا یکی از پدیده‌های این فصل فوتبال اروپا بوده است. این تیم در حال حاضر با فاصله 10 امتیازی نسبت به پورتو در رده اول لیگ پرتغال قرار گرفته است. آنها در لیگ قهرمانان اروپا نیز شگفتی‌ساز بوده‌اند و به جمع هشت تیم نهایی مسابقات صعود کردند. بنفیکا می‌خواهد با پیروزی مقابل اینتر به رؤیاپردازی خود در چمپیونزلیگ ادامه دهد.

همین نتایج فوق‌العاده بنفیکا مسئولان این تیم را وادار کرد که تمام توان خود را برای تمدید قرارداد با راجر اشمیت به کار بگیرند. ابولا نیز در روزهای گذشته گزارش داد که به روند تمدید قرارداد این سرمربی آلمانی سرعت داده شده است. مدیر برنامه این سرمربی به پرتغال آمده تا پیشنهاد جدید بنفیکا را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و در نهایت هم این تمدید قرارداد انجام شد.

این سرمربی آلمانی تا پایان ژوئن 2026 قرارداد خود را با بنفیکا تمدید کرد. راجر اشمیت تقریباً یک میلیون یورو در سال دریافت می‌کند و دستمزد او به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد و احتمالاً دو برابر خواهد شد. بند فسخ که 10 میلیون یورو بود نیز باید افزایش یابد.


کد مطلب: 395099

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/395099/سرمربی-آلمانی-ژوئن-2026-بنفیکا

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir