به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۷
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ ساعت ۱۷:۱۲
کد مطلب : ۳۹۵۱۴۶

امر به معروف شلاقی از نوع طالبانی

امر به معروف شلاقی از نوع طالبانی
گروه بین الملل: نیروهای طالبان در شهر هرات شبانه تفتیش انجام می‌دهند و کسانی که در نماز جماعت شرکت نکنند را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.
منابع محلی می‌گویند، افراد طالبان شماری از شهروندان ناحیه یازدهم شهر هرات را در دو شب گذشته به دلیل عدم اشتراک در نماز تروایح، شلاق زده‌اند.
به گزارش اعتماد آنلاین به نقل از صدای افغانستان، افراد طالبان شماری از شهروندان ناحیه یازدهم شهر هرات را در دو شب گذشته به دلیل اشتراک نکردن در نماز تراویح لت و کوب کردند.
به گفته‌ی منابع، افرادی که مورد لت و کوب نیرو‌های این گروه قرار گرفته‌اند، دواخانه‌داران، دکان‌داران و شهروندان محل هستند.
یک شهروند شهر هرات که نخواست نامش فاش شود گفت: طالبان در داخل شهر هرات شبانه تفتیش انجام می‌دهند و کسانی که در نماز جماعت و تراویح شرکت نکنند را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند. این شهروند هرات اضافه کرد که افراد طالبان هیچ‌گونه عذر را در عدم اشتراک نمازتراویح نمی‌پذیرند و حتی دارو فروشان که افراد مریض به آن‌ها مراجعه می‌کنند را وادار کردند که داروخانه‌های‌شان را بسته و در نماز تراویح اشتراک کنند.
این درحالی‌است که پیش از این ام ربه معروف این گروه در استان بدخشان برای کسانی که در نمازجماعت شرکت نمی‌کنند، جریمه وضع کرده است.
برچسب ها: طالبان