به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۰:۲۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ ساعت ۱۸:۰۵
کد مطلب : ۳۹۵۹۴۸
ضرب شست دوباره بارسا یا انتقام رئال؟

ترکیب احتمالی ال‌کلاسیکو: این بازی بوی خون می‌دهد

ترکیب احتمالی ال‌کلاسیکو: این بازی بوی خون می‌دهد
گروه ورزشی: امشب بارسلونا در نوکمپ میزبان رئال مادرید از دور برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری است. دیداری که ساعت 22.30 به وقت تهران برگزار خواهد شد و اهمیتی شاید بیشتر از فینال نیز داشته باشد. بازی رفت را بارسا در برنابئو با یک گل به سود خود خاتمه داد در حالی که رئال تیم مسلط و برتر میدان بود. 
1833938
رئال کنترل کاملی بر بازی داشت ولی نمی‌توانست موقعیت‌های گلزنی 100درصدی ایجاد کند و حتی یک شوت داخل چارچوب هم نداشت. بارسا سه هفته پیش توانست در بازی برگشت لالیگا نیز رئال را 2-1 شکست دهد و پس از سه برد متوالی برابر رقیب دیرینه به این بازی حساس رسیده است. کارلو آنچلوتی دیروز در نشست خبری خود گفت که دیگر نوبت پیروزی رئال رسیده و ژاوی نیز به بازیکنانش هشدار داد که رئال مادرید به کامبک زدن عادت دارد و هرگز نباید به سه برد قبلی برابر این تیم دل خوش کرد.
1838821
ترکیب احتمالی بارسلونا
بارسا در بازی امشب چهار غایب مهم دارد. پدری و عثمان دمبله مطابق انتظار به این بازی نرسیدند. آندریاس کریستنسن و فرانکی دی‌یونگ نیز در نهایت تلاش‌هایشان نتیجه نداد و ال‌کلاسیکو را از دست دادند. ژاوی همان فهرست بازی قبلی برابر الچه را تکرار کرد با این تفاوت که رافینیا پس از یک جلسه محرومیت به فهرست تیم برگشت. با توجه به غایبان بارسا و دست بسته ژاوی برای بازی امشب، حدس زدن ترکیب اصلی بارسا کار دشواری نیست.
1834563
یازده بازیکن احتمالی بارسلونا: تراشتگن، کنده، آرائوخو، آلونسو، بالده، بوسکتس، کسیه، سرخی روبرتو، گاوی، رافینیا و لواندوفسکی
ترکیب احتمالی رئال مادرید
رئال برای بازی امشب دو غایب دارد. فرلاند مندی به دلیل مصدومیت نمی‌تواند به میدان برود و کارلتو روی نام آلووارو رودریگز نیز قلم قرمز کشید. تیبو کورتوا قطعا گلر رئال خواهد بود. در خط دفاع و با توجه به مصدومیت رودیگر، انتظار می‌رود شاهد زوج ادر میلیتائو و داوید آلابا باشیم. دنی کارواخال و ناچو نیز در جناحین بازی خواهند کرد.
1837934
 در خط میانی ادواردو کاماوینگا شانس بیشتری نسبت به شوامنی دارد و احتمالا تونی کروس و لوکا مودریچ نیز او را در میانه زمین همراهی خواهند کرد. برای بال راست فده والورده مدنظر است و کریم بنزما و وینیسیوس نیز دو مهره تهاجمی دیگر رئال خواهند بود.
یازده بازیکن احتمالی رئال: کورتوا، کارواخال، میلیتائو، آلابا، ناچو، کاماوینگا، کروس، مودریچ، والورده، بنزما و وینیسیوس.