به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب : ۳۹۷۰۳۴

یاغی پرسپولیس ستاره دربی می‌شود؟

یاغی پرسپولیس ستاره دربی می‌شود؟
گروه ورزشی:مهاجم اهل مالی پرسپولیس در صورتی که مهیای دیدار با مس کرمان شود، فرصت اولین دبل خود با پیراهن این تیم را خواهد داد.به گزارش ورزش سه، شیخ دیاباته بعد از مصدومیت دوباره در پرسپولیس اکنون با وضعیت مبهمی برای همراهی این تیم در جدال با پرسپولیس مواجه است و بازی قبلی تیمش مقابل ملوان را به این شکل از دست داده بود.
 
دیاباته اما اکنون در صورتی که شرایط حضور در ترکیب تیمش را به دست بیاورد، قادر خواهد بود اولین دبل خود را در جمع سرخپوشان ثبت کند. مهاجم اهل مالی پرسپولیس در نیم فصل اول در دیدار با مس کرمان موفق به ثبت گل شده بود و باید دید قادر به حضور در کرمان و همراهی سرخپوشان و احتمالا گلزنی دوباره مقابل این حریف خواهد شد یا خیر.

دیاباته در بازی رفت در ابتدای نیمه دوم جانشین کمال کامیابی نیا شده بود تا سرخپوشان با توان هجومی بیشتر به دنبال باز کردن دروازه مس کرمان باشند. او در ادامه روی پاس دیدنی سروش رفیعی موفق شد تک گل سه امتیازی بازی را به نام خود کند و پرسپولیس را به برد در این بازی برساند.

باید دید در پایان تمرین امروز کادرپزشکی سرخپوشان چه نظری در خصوص وضعیت مصدومیت شیخ دیاباته خواهند داشت و آیا این بازیکن به بازی با مس خواهد رسید یا خیر.او همچنین در تلاش است تا به دربی برسد و بتواند مقابل تیم سابقش به میدان برود. او دربی رفت را به دلیل مصدومیت از دست داده بود.
برچسب ها: شیخ دیاباته