به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۱:۱۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب : ۳۹۷۳۸۴

ورود غول ایتالیایی به دنیای آفرود

ورود غول ایتالیایی به دنیای آفرود
گروه گوناگون: انتشار رندر‌های نسخه باجا لامبورگینی اوروس توجه زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب کرده‌است چراکه مردم علاقه زیادی به suv‌ها پیدا کرده‌اند.
 با این وجود انتقاد‌های زیادی نیز از این نسخه از لامبورگینی صورت گرفته‌است چراکه مردم زیادی وجود دارند که از ایده یک خودرو آفرود سخته شده به دست لامبورگینی وحشت دارند؛ در هر صورت این گاو خشمگین ایتالیایی خیلی به نظرات اهمیتی نمی‌دهد.
از نظر موتور، همان موتور ۴.۰ لیتری V ۸ توئین توربوشارژ ۶۴۱ اسب بخاری است که در SUV استاندارد استفاده می‌شود، اما این خودرو برای پاسخگویی به دنیای مسابقه‌های بیابانی دوباره مهندسی شده است. به عنوان استاندارد، این ابر SUV می‌تواند در ۳.۶ ثانیه به سرعت ۰-۶۰ مایل در ساعت برسد، اما این تنها نیمی از ماجرا است. این یک وسیله نقلیه کاربردی ورزشی عجیب و غریب است که همچنین لوکس و مملوء از فناوری است.
از هر نظر در خارج از جاده عملکرد خوبی دارد، مطمئناً به خوبی یک مدافع لندرور نیست، اما برای یک SUV بسیار قدرتمند و عجیب و غریب خوب است.
در بیرون، این رندر نشان می‌دهد که چگونه یک اوروس اصلاح‌شده واقعی ممکن است به نظر برسد. لامبورگینی Urus Baja Racer به لطف سیستم تعلیق و پیشرانه سفارشی، ارتفاع سواری بیشتری دارد. افزایش ارتفاع سواری به تنهایی آن را به یک آفرود تبدیل نمی‌کند. خوشبختانه، چراغ‌های LED اضافی در سپر جلو و در یک قفسه‌ی عظیم نصب‌شده در سقف وجود دارد.احتمالاً بزرگ‌ترین سورپرایز به‌شکل صندوق عقب با چرخ یدکی و یک نوار تکی با لوگوی برند ایتالیایی و چراغ‌های عقبی که در قسمت‌های عقب آن قرار دارند، در انتظار شماست.


 
برچسب ها: لامبورگینی