به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ ساعت ۱۲:۱۵
کد مطلب : ۳۹۸۲۵۳

سورپرایز یحیی گل محمدی در دربی لو رفت!

سورپرایز یحیی گل محمدی در دربی لو رفت!
گروه ورزشی:حساس‌ترین بازی فصل قرار است یکشنبه هفته آینده درورزشگاه آزادی تهران و بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار شود.تجربه نشان می‌دهد که معمولا سرمربیان تیم‌های استقلال و پرسپولیس در دربی همیشه یک سورپرایز دارند تا تیم حریف را غافلگیر کنند.
 
در همین راستا شنیدیم سورپرایز یحیی گل محمدی در دربی به احتمال زیاد یک استقلالی سابق است. شیخ دیاباته این روز‌ها با تلاش و انگیزه زیادی تمرین می‌کند تا بتواند در دربی مقابل تیم سابق خود خوش بدرخشد.عصر شنبه گذشته، تیم پرسپولیس در دیداری دوستانه به مصاف تیم دسته اولی سایپا رفت. در این بازی، بازیکنانی که مقابل مس کرمان در ترکیب اصلی قرار نداشتند به زمین رفتند تا پیش از دربی در شرایط مسابقه قرار بگیرند. این دیدار تدارکاتی در پایان با تک گل شیخ دیاباته به سود شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید.

عملکرد شیخ دیاباته و آمادگی او در این دیدار دوستانه و تمرینات اخیر پرسپولیس، یحیی گل محمدی را به فکر واداشته که از مهاجم سابق استقلال در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند.البته نباید فراموش کرد مهدی عبدی و عیسی آل کثیر دو مهاجم دیگر پرسپولیس در اوج آمادگی به سر می‌برند و لئاندرو پریرا نیز مترصد فرصتی برای بازی مقابل استقلال و گلزنی در این دیدار حساس است!
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: شیخ دیاباته