به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ ساعت ۱۳:۳۴
کد مطلب : ۳۹۹۴۱۴

احمدرضا عابدزاده بعد از ۲۳ سال رقیب پیدا کرد

احمدرضا عابدزاده بعد از ۲۳ سال رقیب پیدا کرد
گروه ورزشی:4 بازیکن از جمع نفرات امروز پرسپولیس در جدول بی شکست ترین مردان تاریخ دربی پایتخت قرار دارند، این 4 نفر در صورت بی شکستی پرسپولیس در دربی صدم، رکورد جذاب خود را توسعه می دهند.
به گزارش طرفداری، در جدولی که احمدرضا عابدزاده در آن هنوز پیشتاز است، امید عالیشاه می تواند بعد از 23 سال از آخرین حضور عابدزاده در دربی به رکورد قابل توجه او برسد!
رکوردداران بی شکستی پرسپولیس در دربی را مرور می کنیم:
احمدرضا عابدزاده 13 بازی: عابدزاده 5 بازی در استقلال و 8 بازی در پرسپولیس بی شکست بود، دربی 30 دی ماه 73 با حکم انضباطی 3-0 به سود استقلال شد اما در داخل میدان عابدزاده که سنگربان پرسپولیس بود، بی شکست ماند چون در میدان بازی 2-2 تمام شد.
امید عالیشاه 12 بازی: بین تمام مردان امروز دربی با 12 بازی و 10 سال حضور بی شکست در دربی از همه بهتر عمل کرده است.
حمید استیلی 10 بازی
مجتبی جباری 10 بازی
سیامک نعمتی 9 بازی: با حضور احتمالی در دربی شماره 100 و احتمال بی شکست ماندن، می تواند جزو 6 بازیکن بی شکست تاریخ دربی باشد.
مهدی ترابی 9 بازی: احتمال حضور او در دربی از نعمتی بیشتر است و شانس این که او جزو رکوردداران بی شکستی در فوتبال ایران شود زیاد است.
مهدی عبدی 8 بازی: او هم چهارمین بازیکن پرسپولیس بین امروزی ها در این جدول است که می تواند رکورد قابل توجه 9 بازی بی شکست در دربی را ثبت کند و هفتمین بازیکن رکورددار بی شکستی در این فهرست باشد.
محسن بنگر 7 بازی