به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۴۸
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ ساعت ۰۰:۲۰
کد مطلب : ۴۰۰۲۰۰
رسولی نژاد: جلسه بعدی استیضاح این بار ما دست رو می‌کنیم!

یك نماینده دیگر مجلس موضوع ۷۵ خودروی شاسی بلند را تایید كرد

گروه سیاسی: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در دوره قبل که موضوع استیضاح وزیر صمت مطرح شد، طبق برآوردهایی که داشتیم تا شب آخر تعداد موافقان استیضاح ۶۰ به ۴۰ بود و تنها ۴۰ درصد از نمایندگان مجلس مخالف استیضاح وزیر صمت بودند.
یك نماینده دیگر مجلس موضوع ۷۵ خودروی شاسی بلند را تایید كرد
به گزارش ایسکانیوز، احمد رسولی‌نژاد افزود: در روزی که قرار بود وزیر استیضاح شود، اسناد زیادی با خود به همراه آورده بودم و دفاع ما با سند و مدرک بود اما دفاع وزیر شعاری با آمارهای ساختگی بود. در آن روز اگر یک نماینده مجلس بی‌طرف هم بود و صحبت‌های موافقان استیضاح را می‌شنید کاملا با استیضاح وزیر موافقت می‌کرد. در آن روز قبل از شروع سخنرانی من یکباره اعلام شد که رای‌ها به استیضاح وزیر برگشته است و در همان روز مباحثی مطرح شد که شب قبل از استیضاح وزیر در خیابان سمیه در ساختمان وزارت صمت حواله ۷۰ تا ۷۵ خودرو شاسی بلند به نمایندگان مجلس داده شده است.
رسولی نژاد بیان کرد: بعد از این اتفاق تعداد موافقان استیضاح ۸۵ و مخالفان ۱۸۵ نفر شد، که در تاریخ مجلس این اتفاق در آرای استیضاح رخ نداده بود، اگر استیضاح وزیری مطرح می‌شد یا وزیر برکنار می‌‎شد یا با اختلاف کمی برکنار نمی‌شد نه با ۱۰۰ نفر اختلاف. همیشه این سوال برای من بود که ما موافقین استیضاح با دست پر وارد مجلس شدیم، چرا این اتفاق افتاد. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من آن روز را روز سیاه در تاریخ مجلس می‌دانم. البته امیدواری زیادی به جلسه بعدی استیضاح دارم و این بار ما دست رو می‌کنیم. این هشدار را به مسئولان می‌دهم که توقع نداشته باشند در دفاع از مردمی که بی کیفیت‌ترین خودروها را سوار می‌شوند، با ملاحظه صحبت کنیم.

۱۴۰۲/۰۲/۰۷ ۰۲:۵۲
همه جاش فساد و ظلم هست. در نتیجه شما هم حواله خودرو را بگیرید و خوب سیر کنید خودتون را... (428301)
۱۴۰۲/۰۲/۰۷ ۰۷:۱۵
دولت محرومان !!! (428307)
۱۴۰۲/۰۲/۰۷ ۰۹:۱۸
ب می‌گویند فساد و رشوه خواری. وجود ندارد کلا پاکدستان در خفا کج دستن وچرا رشوه میدی اگر حساب پاک است ولی هدف بستن بار و بندیل برا خانواده و نواده و (428311)
۱۴۰۲/۰۲/۰۷ ۱۱:۳۲
چی فکر می‌کردیم چی شد هر جا نگاه می‌کنیم دزدی فساد رانت ظلم ستم رشوه ......... (428317)
اعلا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۲/۰۷ ۱۲:۴۱
بابا چقدر شما مردم ندید پدیدید اینها که رشوه نیست یه
هدیه کوچک داده تا هر دو طرف خوشحال و راضی باشند (428322)
۱۴۰۲/۰۲/۰۷ ۱۳:۴۶
تکذیب کرد،گفت من این شایعه را شنیده بودم، (428330)
موسی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۲/۰۲/۰۹ ۱۸:۰۳
واقعا که مجلس انقلابی و دولت مردمی هست .اگر دولت مردمی نبود به نماینده های مردم که واقعا انقلابی هستند ماشین نمی داد . (428552)