به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۱:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ ساعت ۱۹:۲۹
کد مطلب : ۴۰۰۷۲۵

پپ دوباره سوژه شد: پسرم از دخترم زیباتر نیست!

پپ دوباره سوژه شد: پسرم از دخترم زیباتر نیست!
گروه ورزشی: پپ گواردیولا بدون شک یکی از بهترین مربیان هم‌نسل خود بوده و حتی بسیاری او را بهترین مربی این نسل می‌دانند.
در واقع گواردیولا در تاریخ فوتبال از نظر آمار کسب افتخار در جایگاه سوم قرار دارد و تنها میرچا لوچسکو و سر الکس فرگوسن موفقیت‌هایی بیشتر از او در کارنامه دارند. این در حالی است که دوران حرفه‌ای پپ هنوز به پایان نرسیده و او زمان دارد تا به آن دو اسطوره دنیای مربی‌گری برسد.
پپ گنجینه‌ای از افتخارات تیمی و فردی دارد که از جمله آنها می‌توان به قهرمانی در لیگهای اسپانیا، آلمان و انگلیس و همچنین دو قهرمانی در چمپیونزلیگ با باشگاه دوران نوجوانی و جوانی‌اش، بارسلونا، اشاره کرد.

1868575
گواردیولا که به خاطر صحبت‌های گاه عجیبش در مصاحبه با خبرنگاران مشهور است در گفتگو با برنامه فوتبال‌دیلی بار دیگر جملاتی جالب به زبان آورد که او را سوژه رسانه‌ها کرده است.
او ابتدا در پاسخ به این سوال که از جام‌هایی که تا کنون فتح کرده کدام را دشوارتر می‌داند گفت:" این فصل لیگ برتر خیلی سخت بود. به خاطر کیفیت آرسنال. اما در گذشته هم رقابت با لیورپول خیلی خیلی سخت بود. در بارسا هم یادم می‌آید که رقابت با رئال مادرید واقعا سخت بود. بنابراین نمی‌شود گفت این تیم از فلان تیم بهتر است یا این لیگ از فلان لیگ سخت‌تر است. نه همه آنها واقعا سخت هستند".
1868576
جمله جالب پپ زمانی مطرح شد که از او پرسیده شد قهرمانی در کدام لیگ برایش لذت‌بخش‌تر بوده است. گواردیولا در پاسخ گفت:" این سوال را هم نمی‌شود جواب داد. کسی نمی‌تواند بگوید پسرم برایم از دخترم زیباتر است"!
گواردیولا در این فصل بار دیگر نشان داده که چرا از او به عنوان یک نابغه فوتبالی و یکی از بزرگترین مربیان تاریخ یاد می‌کنند. با اینکه در جریان فصل جاری لیگ برتر تیم او برای هفته‌های متمادی از آرسنال عقب افتاده بود و صدر جدول را به میکل آرتتا واگذار کرده بود ولی پپ با استفاده حداکثری از لغزش‌های آرسنال به آنها نزدیک شد و در روزهای اخیر در مهم‌ترین بازی فصل موفق شد توپچی‌ها را با نتیجه 4-1 در هم بکوبد و قدم مهمی در راه قهرمانی بردارد.
1868577
برچسب ها: پپ گواردیولا