به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ ساعت ۰۹:۴۳
کد مطلب : ۴۰۱۷۸۴

شادی و پایکوبی دختران ایران در تایلند

شادی و پایکوبی دختران ایران در تایلند
گروه فیلم: شیرزنان هاکی روی یخ ایران در ادامه رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا و پس از شکست تیم‌های هند، کویت و قرقیزستان عصر روز پنج شنبه مقابل تیم ملی قدرتمند امارات صف‌آرایی کردند و توانستند به چهارمین پیروزی پیاپی خود دست یابند.
 
 
این دیدار در ست اول با نتیجه دو بر صفر به نفع تیم ایران، در ست دوم با نتیجه چهار بر صفر به نفع تیم ایران و در ست سوم با نتیجه شش بر صفر به نفع ایران به اتمام رسید. در نهایت نیز تیم کشورمان با نتیجه چهارده بر صفر تیم ملی هاکی روی بانوان امارات را پشت سرگذاشت.ملی‌پوشان هاکی روی یخ ایران که فقط سه سال از فعالیت‌شان در این رشته می‌گذرد و برای نخستین بار در مسابقات قهرمانی آسیا حضور یافته‌اند، برای حضور در مرحله نیمه نهایی و جمع چهار تیم برتر به این برد شیرین نیاز داشتند.
 
ملی‌پوشان کشورمان در دیدار نیمه‌نهایی شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ به وقت تهران به مصاف تیم سنگاپور خواهند رفت تا برای کسب جواز حضور در دیدار فینال مسابقات در مقابل تیم دوم گروه یک آسیا سنگاپور صف‌آرایی کنند. این بازی به صورت زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، شبنم‌عرب، عسل حیدری، دیانا فرزام‌نیا، دیبا فرزام‌نیا، هدیه آقایی، فاطمه آقایی، زهرا قاسمی و آرزو ایزدی نمایندگان ایران را در این دوره از رقابت‌ها هستند.
فرزاد هوشیدری ‌و اعظم سنایی سرمربی و مربی تیم ملی اعزامی کشورمان هستند و اوویس حسن‌زاده نیز به‌عنوان مدیر تیم‌های ملی کاروان اعزامی را همراهی می‌کند.

روند برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا به این صورت است که ۸ تیم در دو گروه چهار تیمی با یکدیگر مسابقه می‌دهند که تیم ایران در سطح دوم حضور داشت. دو تیم برتر سطح دوم با صعود به مرحله بعد با دو تیم سوم و چهارم سطح یک مسابقه می‌دهند و برنده‌های این دو دیدار راهی نیمه نهایی می‌شوند تا با دو تیم اول و دوم سطح یک به صورت ضربدری بازی کنند و برنده‌ها فینالیست شوند و بازنده‌ها هم دیدار رده‌بندی را برگزار کنند.
....
 
مرجع : خبرورزشی