به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۳:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب : ۴۰۲۰۵۸

نمایش عمومی محتوای کلوزفرند توییتر!

نمایش عمومی محتوای کلوزفرند توییتر!
گروه فناوری:توییتر رسما تأیید کرد که حادثه‌ای امنیتی باعث شده توییت‌های خصوصی بخش Circle به کاربران نمایش داده شود.ماه گذشته باگ جدیدی در توییتر باعث شد توییت‌های خصوصی Twitter Circle به‌صورت عمومی در تب For You به کاربران نمایش داده شوند. یک ماه بعد، توییتر حادثه‌ی امنیتی را تأیید کرده و در ایمیلی از رفع مشکل خبر داده است.
 
Twitter Circle قابلیتی در توییتر است که عملکرد مشابه Close Friends اینستاگرام دارد. به‌لطف Circle می‌توانید توییت‌های خود را صرفاً برای کاربرانی منتشر کنید که در فهرست حضور دارند. بدین ترتیب می‌توان حساب را در حالت عمومی قرار داد اما برخی از توییت‌ها را به‌صورت خصوصی منتشر کرد.

باگی که اکنون به تأیید رسمی توییتر رسیده، باعث شد توییت‌های خصوصی بخش Circle در تایم‌لاین افرادی که در فهرست Circle حضور نداشتند دیده شود. حتی کاربرانی که حساب اصلی را فالو نکرده بودند نیز به‌صورت تصادفی توییت‌های بخش Circle را مشاهده کردند.بر اساس گزارش 9to5Mac، توییتر از «شناسایی مشکل توسط تیم امنیتی و رفع فوری آن» خبر داده است. توییتر می‌گوید توییت‌های خصوصی، «دیگر در فضایی خارج از Circle قابل‌مشاهده نیستند.» توییتر تحقیقاتی به راه انداخته است تا دلیل بروز حادثه‌ی امنیتی را شناسایی کند.
برچسب ها: توییتر