به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ ساعت ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۴۰۳۰۵۸
فوق‌ستاره پرتغالی این روزها اعصاب آرامی ندارد

خشم عجیب رونالدو از برانکارد و بازیکن مصدوم!

خشم عجیب رونالدو از برانکارد و بازیکن مصدوم!
گروه ورزشی: اوضاع این روزها بر وفق مراد رونالدو و تیمش پیش نمی‌رود. فوق ستاره پرتغالی نتوانست در دیدار اخیر برابر الخلیج کاری از پیش ببرد و تیم پرستاره النصر، برابر یکی از تیم‌های قعرجدولی لیگ عربستان، با تساوی یک – یک متوقف شد تا عملا از کمترین شانس ممکن برای قهرمانی برخودار باشند.
در پایان این دیدار، ویدیویی از عصبانیت رونالدو در پایان مسابقه منتشر شد. جایی که یکی از عوامل تیم رقیب قصد داشت با ستاره پرتغالی النصر عکس یادگاری بگیرد ولی این درخواست با واکنش خوبی از سوی کریستیانو همراه نشد و او دست فرد درخواست کننده برای سلفی را با عصبانیت پس زد و حاضر به گرفتن عکس یادگاری نشد.

1873478
اما حالا ویدیوی جدیدی از رونالدو در صفحات مجازی منتشر شده که مورد انتقاد عده زیادی از پیشکسوتان فوتبال عربستان قرار گرفته است. جایی که او با یکی از بازیکنان مصدوم تیم فوتبال الخلیج و البته خودروی حمل بازیکنان آسیب دیده وارد چالش می‌شود.
در این ویدیو، خالد السمیری بازیکن تیم الخلیج در محوطه جریمه خودی دچار آسیب دیدگی شده و روی زمین افتاده است. پس از حضور خودروی حمل بازیکنان مصدوم در محل مورد نظر، مشخص شد که خالد السمیری مشکل خاصی ندارد و از جایش برخاست.
1873479
این صحنه با خشم کریستیانو همراه شد. او با حرکات دست به خودرو اشاره کرد که سریعا زمین بازی را ترک کند. اما زمانیکه بازیکن الخلیج برای نشستن روی برانکارد اقدام کرد، رونالدو به زور زیر بغل خالد السمیری را گرفت و او را روی صندلی ویژه نشاند و سریعا از راننده خواست به خارج از زمین منتقل شود.
این ویدیو که توسط برخی از خبرنگاران و اکانت‌های معروف عربستانی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، خشم عده ای را برانگیخت که به انتقاد از رفتار ستاره پرتغالی رفتند و او را فردی مغرور و متکبر توصیف کردند.
1873480
در حالی که برخی دیگر از کاربران به انتقاد از داوران لیگ عربستان پرداختند و آن‌ها در مقابل رونالدو، شخصی ضعیف توصیف کردند که نتوانسته اند در قبال حرکات و بدرفتاری‌های این بازیکن معروف تصمیمات سختگیرانه بگیرند.
پیش از این نیز رفتار رونالدو در پایان دیدار برابر الهلال و حرکت زشتی که او در واکنش به تشویق مسی انجام داد، با محرومیت یا جریمه ای از سوی فدراسیون فوتبال عربستان همراه نشد که این مسئله نیز واکنش‌هایی از سوی طرفداران رقیب النصر در پی داشت.