کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پلمب مجتمع تجاری «نگین» در شیراز!

25 ارديبهشت 1402 ساعت 23:02

گروه جامعه: در ادامه برخورد گسترده نیروی انتظامی با رستوران‌ها و دیگر اماکن تجاری بر سر حجاب، امروز دوشنبه مجموعه تجاری «نگین» در شهر شیراز پلمب شد.


برخی از واحدهای صنفی این مجتمع تجاری از صبح امروز خبر دریافت پیامک پلمب را در شبکه‌های اجتماعی‌شان منتشر کردند. بر اساس پیامک‌های ارسال شده، دستور پلمب این مجتمع تجاری به دستور دادستانی صادر شده است. خبرگزاری فارس، نزدیک به سپاه پاسداران، نیز در این زمینه نوشت که این مجتمع تجاری نگین به‌دنبال اجرای «طرح برخورد با هنجارشکنی« و همچنین «مقابله با بی‌حجابی و بدحجابی»، پلمب شد تا «درس عبرتی برای دیگر متخلفین» باشد. مجتمع تجاری نگین در شیراز ۲۴۳ واحد تجاری، شهربازی، رستوران، هایپرمارکت و فست‌فود دارد. طرح تازۀ برخورد با دختران و زنانی که تن به حجاب اجباری نمی‌دهند از روز ۲۶ فروردین با وجود انتقاد وکلا و حقوقدانان در این زمینه آغاز شده است.

کتابفروشی اردیبهشت رشت هم پلمب شد!
صفحه رسمی کتابفروشی اردیبهشت رشت متعلق به «سروش صحت»، در اینستاگرام از پلمب این فروشگاه به دستور اداره اماکن نیروی انتظامی گیلان خبر داد. گفتنی است کتابفروشی اردیبهشت از شهریور سال ۹۸ در محله گلسار مشغول به فعالیت بوده است.


کد مطلب: 404023

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/404023/پلمب-مجتمع-تجاری-نگین-شیراز

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir