به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ ساعت ۱۱:۱۳
کد مطلب : ۴۰۴۸۶۱

توضیح مدیر بارسلونا درباره مذاکره با لیونل مسی

توضیح مدیر بارسلونا درباره مذاکره با لیونل مسی
گروه ورشی:مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا اعلام کرد که بعد از پایان لیگ فرانسه با مسی درباره بازگشت به تیم مذاکره خواهند کرد. گمانه زنی‌ها درباره مقصد بعدی مسی همچنان بسیار زیاد است. قرارداد این فوق ستاره آرژانتینی با پاری سن ژرمن تابستان سال جاری به پایان می‌رسد. آنچه که روشن و قطعی است این است که او قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید نخواهد کرد و فصل بعد با پیراهن تیم دیگری به میدان خواهد رفت.
 
از الهلال به عنوان مشتری جدی مسی سخن به میان می‌آید و این باشگاه عربستانی حاضر است که بالاترین رقم تاریخ را به مسی پیشنهاد بدهد، اما بحث بازگشت او به آبی اناری‌ها هم با قوت مطرح است و هواداران تیم امید زیادی دارند که بهترین بازیکن تاریخ خود را دوباره با پیراهن تیم محبوب‌شان ببینند.

متئو آلمانی، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا درباره آخرین وضعیت مسی گفت: مسی در شرایط کنونی بازیکن پاری سن ژرمن است و هنوز لیگ فرانسه به پایان نرسیده است. ما به پاری سن ژرمن احترام می‌گذاریم و فعلا صبر می‌کنیم تا لیگ فرانسه به پایان برسد و بعد از آن با مسی درباره بازگشت صحبت می‌کنیم.تا پایان رقابت‌های لیگ فرانسه تنها ۳ هفته دیگر باقی مانده است و پاری سن ژرمن با اختلاف ۶ امتیازی نسبت به تیم دوم در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد.
برچسب ها: لیونل مسی