به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب : ۴۰۵۳۲۷

ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی + لینک

ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی + لینک
گروه اقتصادی:سایپا با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز تکمیل فرایند ثبت نام متقاضیان کوییک آر و کوییک پلاس اتوماتیک خبر داد. موعد تحویل این خودروها ۹۰روزه، بدون انجام قرعه‌کشی و با قیمت کارخانه است.
 
به گزارش تجارت نیوز، در جدیدترین طرح فروش بدون قرعه‌کشی شرکت خودروسازی سایپا دو خودروی کوییک آر و کوییک پلاس اتوماتیک عرضه می‌شود. این دو محصول با قیمت کارخانه عرضه می‌شوند. اکنون کوییک آر اتوماتیک در کارخانه بیش از ۳۳۸ میلیون و کوییک پلاس اتوماتیک ۳۲۷ میلیون تومان قیمت خورده‌اند.این طرح ویژه متقاضیانی است که سفارش خود را از محصولات سایر خودروسازان به محصولات سایپا تغییر داده‌اند و درخواست آن‌ها برای کوییک آر یا کوییک پلاس با اولویت سال ۱۴۰۲ تایید شده، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.در جدیدترین طرح فروش فوق‌العاده سایپا، سند خودرو به مدت یک سال در رهن این خودروساز است و هزینه‌های مرتبط به ترهین و فک رهن از متقاضی دریافت می‌شود.
 
لینک ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی
متقاضیانی کـه پیامک امکان واریز وجه برای آنها از طریق سامانه گـروه سایپا ارسال شده است می‌توانند از روز دوشنبه مورخ ۱ خرداد ۱۴۰۲ با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا یعنی آدرس https://saipa.iranecar.com/ با تکمیل اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری نسبت بـه واریز وجه و ثبت نام اقدام کنند.همان‌طور که اشاره شد، متقاضیانی که اردیبهشت ماه در سامانه یکپارچه عرضه خودرو نسبت به تغییر سفارش خود از محصولات سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا اقدام کردند و درخواست خودروی کوییک آر و پلاس با گیربکس اتوماتیک با اولویت سال ۱۴۰۲ تائید شده است، می‌توانند در جدیدترین فروش فوری سایپا شرکت کنند.

شروط مهم ثبت نام فروش فوق العاده سایپا ۱۴۰۲
محدودیت کد ملی برای ثبت نام اعمال خواهد شد و هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.
حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال است.
متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد سایپا و طی ۲۴ ماه گذشته نزد ایران خودرو نداشته باشد.
 امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی وجود ندارد.
امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.